Jose Mourinho krytykuje piłkarza po porażce z Juventusem

Jose Mourinho źle zniósł porażkę Romy 4:3 z Juventusem, odreagował na swoim piłkarzu Eldorze Shomurodovem, gdy jego drużyna roztrwoniła dwubramkową przewagę w arcyważnym meczu.

Jose Mourinho
Jose Mourinho krytykuje piłkarza po porażce z Juventusem (foto: Okay.ng)

Eldor Shomurodov skarcony przez Mourinho

Roma prowadziła 3-1 i wydawała się mieć pełną kontrolę w meczu, w którym na prawej obronie zagrał niedawno pozyskany Ainsley Maitland-Niles.

Mourinho wprowadziła na plac gry Shomurodova na 20 minut przed końcem, kiedy Juventus strzelił trzy gole w ciągu siedmiu minut. Trener Romy uznał, że słaba gra napastnika była kluczowa dla straty bramek.

„Nie chcę zbytnio krytykować, ale mógłbym. „Zwłaszcza u niektórych osób. Mieliśmy 70 minut absolutnej kontroli nad Juventusem, z mentalnością, taktyką i chęcią do grania” – powiedział Mourinho.

„Zmieniłem Felixa [Afenę-Gyana], który zagrał świetną grę, a gracz, który wchodzi na mecz [Shomurodov] po zaledwie minucie popełnia błąd, który kończy się stratą bramki na 3-2.

„Jeśli masz silną mentalność, nie ma problemu, ale tutaj są kompleksy, przez które nawet w zeszłym roku Roma nie wygrywała kluczowych meczów. Ten gol nas dobił”

Zwycięstwo przesunęło Juventus na piąte miejsce w tabeli Serie A, tracąc dziesięć punktów do lidera AC Milan.

Roma jest ósma, z sześcioma punktami przewagi, tracąc siedem bramek w ciągu trzech dni w meczach z Milanem i Juventusem.


5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Jose Mourinho krytykuje piłkarza po porażce z Juventusem

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P