Jermain Defoe rozchwytywany przez kluby

Jermain Defoe, który niedawno rozwiązał kontrakt z Glasgow Rangers odpoczywa od piłki nożnej, ale jego menadżerowie z pewnością nie, gdyż telefon rozgrzany jest do czerwoności od ofert z różnych klubów.

Jermain Defoe
Jermain Defoe rozchwytywany przez kluby (foto: BeanymanSpirts)

Gdzie trafi Jermain Defoe?

W wywiadzie dla The Transfer Show powiedział: „Minęło zaledwie kilka dni, odkąd opuściłem Rangersów i chciałem się trochę wyłączyć. Ale, jak możesz sobie wyobrazić, telefon oszalał, szczerze mówiąc.

„Odebrałem kilka telefonów z wielu różnych klubów. Działacze pytali, czy nadal mam ochotę na grę i jaką planuję przyszłość.

„Na tym etapie mojej kariery zawsze miło jest wiedzieć, że telefon wciąż dzwoni i ktoś jest zainteresowany moimi usługami. To coś, czego się nie spodziewałem, ale to miłe. Nie zamierzam z pewnością iść na sportową emeryturę, chcę jeszcze grać”.

„Czuję się świetnie psychicznie i fizycznie. Oczywiście w tym roku nie grałem zbyt wiele, więc czuję pewnie zaległości treningowe. Nadal mogę coś zrobić, ale jednocześnie będąc realistą, koniec sezonu to rozmowa, którą będę miał z rodziną i zastanowię się nad tym, co chcę robić, bo mam teraz 39 lat.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X