Jastrzębski Węgiel przed inauguracją Ligi Mistrzów 2023/2024. Kiedy mecze?

Już w środę 22 listopada z mistrzem Hiszpanii Guaguas Las Palmas drużyna Jastrzębskiego Węgla zainauguruje występy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów CEV. Poprzednia edycja tych zmagań zakończyła się dla jastrzębian najlepszym wynikiem w historii klubu, jakim była gra w turyńskim finale i wywalczenie srebrnych medali.

Jastrzębski Węgiel rozpoczyna grę w Lidze Mistrzów 2023/2024

Mecz Jastrzębski Węgiel – Guaguas Las Palmas odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w środę 22 listopada o godz. 20:30. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży i są dostępne w serwisie internetowym abilet.pl. Wejściówki będzie można nabyć też w kasie hali w dniu meczu od godziny 18:30, o ile wcześniej nie zostaną wyprzedane przez Internet.

WAŻNE! W fazie grupowej Ligi Mistrzów CEV 2023/2024 wystąpi 20 zespołów podzielonych na pięć grup po cztery drużyny w każdej z nich. Każdy zespół rozegra po trzy mecze u siebie i trzy na wyjeździe. Z grup bezpośrednio do ćwierćfinałów awansują wyłącznie ich zwycięzcy. Natomiast pięć drużyn z drugich miejsc oraz najlepsza drużyna z trzecich miejsc przejdą do baraży. Trzy zwycięskie zespoły z pojedynków barażowych uzupełnią stawkę ośmiu ćwierćfinalistów. Pozostałe zespoły z trzecich miejsc w grupach przejdą do ćwierćfinału Pucharu CEV.

W tegorocznej edycji CEV Ligi Mistrzów grupowymi rywalami Jastrzębskiego Węgla będą: wspomniany mistrz Hiszpanii, brązowy medalista niemieckiej ligi SVG Luneburg oraz wicemistrz Czech Jihostroj Ceske Budejovice. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę meczów.

Terminarz meczów grupy „D”:

  • 1.kolejka: 22.11.2023 o godz. 20:30 vs. Guaguas Las Palmas (dom)
  • 2. kolejka: 28.11.2023 o godz. 17:10 vs. Jihostroj Ceske Budejovice (wyjazd)
  • 3. kolejka: 13.12.2023 o godz. 19:00 vs. SVG Luneburg (wyjazd)
  • 4. kolejka: 20.12.2023 o godz. 18:00 vs. Jihostroj Ceske Budejovice (dom)
  • 5. kolejka: 11.01.2024 o godz. 20:00 (lokalnego czasu) vs. Guaguas Las Palmas (wyjazd)
  • 6. kolejka: 17.01.2024 o godz. 18:00 vs. SVG Luneburg (dom)

Mamy nadzieję i chcemy poprawić wynik z minionej edycji. Będziemy dążyć do tego i zrobimy wszystko, by tak się stało. Mamy mocny zespół, a grupę dość ciekawą. Celem podstawowym jest wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Nie lekceważymy żadnego przeciwnika i będziemy gotowi na każdego rywala” – mówi Rafał Szymura, przyjmujący mistrzów Polski.

STS rejestracja z bonusem

– Zakład bez ryzyka: 100 PLN
– Bonusy od depozytów: 1500 PLN
– Bonus za zadania: 60 PLN
– Kod promocyjny: BETONLINE

sts kod promocyjny betonline

Środowy rywal jastrzębian to aktualny mistrz Hiszpanii. Drużyna ta zadebiutuje w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jastrzębski Węgiel miał już okazję mierzyć się w przeszłości z drużyną hiszpańską w fazie grupowej Lidze Mistrzów. Miało to miejsce w edycji 2014/2015, kiedy przeciwnikiem mistrzów Polski był zespół CAI Teruel.

Ciekawostką jest fakt, że dla kilku zawodników Jastrzębskiego Węgla środowe spotkanie może być okazją do debiutu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dotyczy to między innymi mistrza olimpijskiego z Tokio, Francuza Jeana Patry’ego! Transmisja w Polsacie Sport oraz online na platformie internetowej Polsat Box Go.


Chcesz być na czasie i dowiedzieć się pierwszy o sporcie, typach i bonusach bukmacherskich? Obserwuj nas w Google News 💻 – dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!

Źródło: Jastrzębski Węgiel/własne

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

100 PLN w prezencie od bukmachera STS!

X