Jagiellonia Białystok – Lech Poznań: Typy, kursy (24.09.2021)

Drugie starcie tego dnia. Do słabiutkiej ostatnio Jagi przyjeżdża rozpędzona lokomotywa z Poznania. Ptaszki ćwierkają, iż posada trenera Ireneusza Mamrota wisi na włosku. Czy będzie to ostatnie spotkanie tego szkoleniowca w tym sezonie w barwach Jagielloni? Nie mówimy, że w ogóle, bo jak wiadomo trener ten po raz drugi prowadzi klub z Białegostoku.

Ekstraklasa z nowym partnerem tytularnym! (Fot.: Ekstraklasa S.A./materiały prasowe)
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań: Typy, kursy (24.09.2021)

Typy na mecz Jagiellonia Białystok – Lech Poznań

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.85 – 3.80 – 1.72 (STS)
  • 4.75 – 3.90 – 1.77 (Fortuna)
  • 4.50 – 3.80 – 1.80 (Superbet)

Jagiellonia Białystok po ośmiu kolejkach zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Na pewno nie tak wyobrażali sobie początek sezonu włodarze klubu. Słaba forma w lidze przełożyła się również w Pucharze Polski, gdzie Jaga przegrała na własnym boisku z Lechią Gdańsk 1:3. Nie widać w ogóle światełka w tunelu dla tej drużyny pod wodzą trenera Mamrota. Koniec tego szkoleniowca na Podlasiu jest bliski.

Na drugim biegunie jest Lech Poznań, który jest liderem PKO Ekstraklasy. Bardzo dobrze przepracowane letnie okienko transferowe, gdzie ściągnięto dwóch lewych obrońców Barrego Douglasa i Pedro Rebocho, który zaliczył świetny występ przeciwko Wiśle Kraków, czy skrzydłowego Adriena Ba Loue z Viktorii Pilzno za ponad milion euro. Trener Skorża ma teraz bardzo szeroką kadrę. Na pewno pokazuje to m.in. pozycja Pedro Tiby, kluczowego zawodnika w poprzednich sezonach, który nie ma pewnego miejsca w składzie.

Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza aniżeli zwycięstwo Lecha w Białymstoku. Jagiellonia popełnia katastrofalne błędy w defensywie, co pokazały bramki w Pucharze, gdzie Xavier Dziekoński, Błażej Augustyn czy Michał Pazdan zagrali poniżej krytyki. Nic innego jak nowa miotła za sterami chyba tego nie zmieni.

Rozpędzony Lech wygra w piątkowy wieczór strzelając kilka goli. Kursy od kilku dni poszły ostro w dół, ale 1.80 wydaje nam się jeszcze spokojnie do gry.

Nasz typ: zwycięstwo Lecha Poznań (kurs 1.80 na www.superbet.pl)

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X