Izrael – Mołdawia: Typy, kursy (12.10.2021)

W grupie F o drugie miejsce wciąż walczy reprezentacja Izraela. We wtorkowy wieczór przyjdzie im zmierzyć się z outsaiderem tabeli. Trzy punkty to priorytet. Czy ujrzymy sporo bramek tak jak w pierwszym spotkaniu między tymi reprezentacjami? Zawody poprowadzi Łotysz Treimanis. Początek meczu na Toto Turner Stadium w Beer Szewie o 20:45.

Izrael – Mołdawia: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Izrael – Mołdawia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.15 – 7.75 – 19.50 (STS)
  • 1.14 – 8.00 – 20.00 (Fortuna)
  • 1.16 – 7.40 – 18.00 (Betclic)

Izrael mimo porażki w dwóch ostatnich spotkaniach w grupie F, wciąż ma szansę na zajęcie drugiego miejsca, dlatego trzy punkty to mus w meczu z Mołdawią. Izrael traci cztery punkty do Szkocji, która na papierze zmierzy się z dwoma najsłabszymi przeciwnikami i ma autostradę do miejsca premiowanego barażami.

Goście z Mołdawii do tej pory zdobyli zaledwie jeden punkt. Było to spotkanie u siebie z Wyspami Owczymi, gdzie zremisowali 1:1. Fatalnie wygląda bilans bramkowy reprezentacji z Nadniestrza. Trzy strzelone bramki i aż dwadzieścia dwie stracone. W delegacji wygląda to jeszcze gorzej, bo ledwie jedno trafienie i jedenaście straconych.

W pierwszym spotkaniu między oboma krajami Izrael wygrał 4:1. Bramki w tym meczu strzelali Zahavi, Dabbur, Solomon oraz Natcho.

Uważamy, że w tym starciu Izrael wygra przynajmniej dwoma bramkami. Podopieczni austriackiego trenera Ruttensteinera nie mają nic do stracenia i zapewne rzucą się od początku na Mołdawie. Przewidujemy łatwe i przyjemne zwycięstwo Izraelczyków.

Nasz typ: Izrael (-1.5) (kurs 1.50 na www.STS.pl).

5 / 5. Ocen: 2

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Izrael – Mołdawia: Typy, kursy (12.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P