Izrael – Mołdawia: Typy, kursy (12.10.2021)

W grupie F o drugie miejsce wciąż walczy reprezentacja Izraela. We wtorkowy wieczór przyjdzie im zmierzyć się z outsaiderem tabeli. Trzy punkty to priorytet. Czy ujrzymy sporo bramek tak jak w pierwszym spotkaniu między tymi reprezentacjami? Zawody poprowadzi Łotysz Treimanis. Początek meczu na Toto Turner Stadium w Beer Szewie o 20:45.

Izrael – Mołdawia: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Izrael – Mołdawia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.15 – 7.75 – 19.50 (STS)
  • 1.14 – 8.00 – 20.00 (Fortuna)
  • 1.16 – 7.40 – 18.00 (Betclic)

Izrael mimo porażki w dwóch ostatnich spotkaniach w grupie F, wciąż ma szansę na zajęcie drugiego miejsca, dlatego trzy punkty to mus w meczu z Mołdawią. Izrael traci cztery punkty do Szkocji, która na papierze zmierzy się z dwoma najsłabszymi przeciwnikami i ma autostradę do miejsca premiowanego barażami.

Goście z Mołdawii do tej pory zdobyli zaledwie jeden punkt. Było to spotkanie u siebie z Wyspami Owczymi, gdzie zremisowali 1:1. Fatalnie wygląda bilans bramkowy reprezentacji z Nadniestrza. Trzy strzelone bramki i aż dwadzieścia dwie stracone. W delegacji wygląda to jeszcze gorzej, bo ledwie jedno trafienie i jedenaście straconych.

W pierwszym spotkaniu między oboma krajami Izrael wygrał 4:1. Bramki w tym meczu strzelali Zahavi, Dabbur, Solomon oraz Natcho.

Uważamy, że w tym starciu Izrael wygra przynajmniej dwoma bramkami. Podopieczni austriackiego trenera Ruttensteinera nie mają nic do stracenia i zapewne rzucą się od początku na Mołdawie. Przewidujemy łatwe i przyjemne zwycięstwo Izraelczyków.

Nasz typ: Izrael (-1.5) (kurs 1.50 na www.STS.pl).

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X