Igrzyska Olimpijskie w Polsce? Bukmacher Betfan zna odpowiedź!

Sensacyjne wieści napłynęły do nas z Zakopanego! Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że Polska będzie starała się o organizację Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku, a szansę naszej kandydatury natychmiast pod swoją bukmacherską lupę wzięli analitycy legalnej firmy Betfan. Czy Igrzyska Olimpijskie w 2036 roku odbędą się w Polsce? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

“Liczymy, że wybrana zostanie nasza kandydatura” – Andrzej Duda ogłasza starania Polski o IO 2036

W Zakopanem odbywa się II Europejski Kongres Sportu i Turystyki z udziałem najważniejszych ludzi polskiego sportu z Ministrem Sportu i Turystyki Kamilem Bortniczukiem oraz prezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego Radosławem Piesiewiczem oraz władz państwowych z prezydentem RP na czele. 

I to właśnie Andrzej Duda ogłosił we wtorek 27 września, że… Polska przedstawi swoją kandydaturę jako potencjalnego organizatora letnich Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku, a gospodarzem największej sportowej imprezy świata miałaby być Warszawa.  

“Można powiedzieć, że w ostatnich 11 latach mieliśmy w naszym kraju dwa duże wydarzenia sportowe. Pierwszym było Euro 2012, do którego przygotowywaliśmy się od roku 2006. Turniej okazał się naszym wielkim sukcesem. Poczynając od zdobycia z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi praw do organizacji wydarzenia, do przeprowadzenia wszystkich inwestycji sportowych i większej części tych infrastrukturalnych. Mieliśmy setki tysięcy gości, którzy zobaczyli nasze piękne, rozwijające się państwo. Było to przełomowe wydarzenie sportowe dla naszego kraj. […] Czy chcemy igrzysk olimpijskich w Polsce? Tak! Jesteśmy na takiej ścieżce rozwoju jako kraj od trzydziestu lat, że za około piętnaście lat możemy myśleć o organizacji takiej imprezy. W 2036 igrzyska w Polsce powinny być jak najbardziej realne. Powinniśmy się wyzbyć kompleksów w tym zakresie.”

Andrzej Duda

Nasze starania prezydent argumentował w ten sposób, że Polacy doskonale poradzili sobie w roli współorganizatora piłkarskiego Euro 2012 oraz niedawnych Igrzysk Europejskich w Krakowie. Dodatkowym argumentem za przyznaniem igrzysk Polsce miałby być fakt, że najbliższe letnie IO odbędą się w Paryżu w 2024 roku, kolejne w Los Angeles w 2028 roku, kolejne w Australii w 2032 roku, a według niepisanego prawa kolejna impreza powinna wrócić na Stary Kontynent. 

Gdzie odbędą się letnie IO 2036? Kursy bukmacherskie Betfan 

Polska ma czas na złożenie aplikacji do 2025 roku, a miasto – gospodarz zostanie wybrane rok później, czyli na 10 lat przed startem igrzysk. Na ten moment swoje kandydatury zgłosiły już Meksyk (Guadalajara, Mexico City, Monterrey, Tijuana), Indonezja (planowane miasto Nusantra) oraz Turcja (Stambuł). Jak prezentowałyby się ewentualne szanse Polski? Sprawą natychmiast zajęli się analitycy bukmachera Betfan

Ich zdaniem, gdyby wybór gospodarza letnich IO 2036 odbywał się dzisiaj, to najwyżej stałyby kandydatury trzech ww. państw, czyli Meksyku, Indonezji oraz Turcji. Uspokajamy – dzieje się tak głównie dlatego, że są to kandydatury oficjalnie zgłoszone, natomiast Polska i pozostałe państwa nie przedstawiły ciągle wiążących dokumentów. Analitycy bukmachera Betfan wycenili na ten moment kandydaturę Polski po kursie 10.00, natomiast coś nam podpowiada, że notowania bukmacherów mogą jeszcze nie raz i nie dwa stanąć na głowie. Pożyjemy, zobaczymy… 

Co dla nowych klientów Betfan? Potrojenie pierwszego depozytu! 

Nie zdążyliście założyć konta gracza w Betfan? Nic straconego! Wręcz przeciwnie, gdyż tylko nowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny, a mianowicie premię gwarantującą potrojenie pierwszej wpłaty. 

Warunkiem jest rejestracja konta z kodem BETONLINE, wpłacenie depozytu min. 50 PLN i dokonanie obrotu wpłaconą kwotą 1x, co aktywuje bonus 200% aż do 300 PLN przy wpłacie 150 PLN lub wyższej. Szukacie więcej szczegółów o tej promocji? Wystarczy odwiedzić stronę bukmachera Betfan. 

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x