Igor Angulo Piłkarzem Kwietnia w LOTTO Ekstraklasie!

Igor Angulo z Górnika Zabrze został wybrany Piłkarzem Kwietnia 2019 w LOTTO Ekstraklasie – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym organizatora rozgrywek oraz na jego oficjalnej stronie internetowej.

Igor Angulo Piłkarzem Kwietnia w LOTTO Ekstraklasie! (Fot.: Ekstraklasa SA/materiały prasowe)

Hiszpański, a tak właściwie to baskijski golleador 14-krotnych Mistrzów Polski, który w LOTTO Ekstraklasie zadebiutował w sezonie 2017/18, wyróżnienie dla Piłkarza Miesiąca zdobył już po raz czwarty, ale po raz pierwszy w bieżących rozgrywkach, które są wyjątkowo trudne dla zabrzan.

35-letni już napastnik wyróżnia się jednak na tle kolegów, o czym najlepiej świadczy fakt, że jest liderem klasyfikacji strzelców z dorobkiem 22 goli, co oznacza, że ma aż o siedem bramek więcej od drugich w tym rankingu Carlitosa z Legii Warszawa i Flavio Paixao z Lechii Gdańsk.

To właśnie seryjnie zdobywane bramki sprawiły, że kapitan Górnika Zabrze zasłużył na wyróżnienie za kwietniowe występy. W sześciu spotkaniach zdobył ich aż pięć, dwukrotnie upolowawszy dublet (ze Śląskiem Wrocław i Zagłębiem Sosnowiec).

Angulo nawiązał również do znakomitych osiągnięć Włodzimierza Lubańskiego, przekraczając barierę 20 bramek w dwóch kolejnych sezonach. Jeśli w bieżącym sezonie zdobędzie jeszcze co najmniej jedną bramkę, to zostanie pierwszym piłkarzem po II Wojnie Światowej, który w polskiej ekstraklasy dwa lata pod rządu zdobył co najmniej 23 bramki!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie