Huddersfield – Derby – Typy bukmacherskie 2 lutego (środa)

Przed środową potyczką z Huddersfield Derby znajduje się w strefie spadkowej. Czy Wayne Rooney uchroni swój zespół przed spadkiem? Czego możemy spodziewać się na Kirklees Stadium? Zapraszam do analizy.

championship typy bukmacherskie
Huddersfield – Derby – Typy bukmacherskie 2 lutego (środa)

Huddersfield vs Derby. Typy i Analiza

Piłkarze Huddersfield przystąpią do tego spotkania w roli faworyta. Aktualnie z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów sklasyfikowani są na siódmym miejscu w Championship.

Natomiast podopieczni Wayne’a Rooney’a mają piętnaście punktów na koncie przez co plasują się na przedostatnim dwudziestym trzecim miejscu w tabeli. Jak więc widać, bronią się przed spadkiem.

Nie zmienia to faktu, że obie drużyny odniosły dotychczas osiem porażek! Warto także przypomnieć, że przez problemy finansowe drużynie Derby odjęto dwadzieścia jeden punktów.

Na Kirklees Stadium podopieczni Wayne’a Rooney’a są w stanie zdobyć przynajmniej jeden punkt. Piłkarze Huddersfield w ostatnim czasie na swoim boisku nie prezentują się najlepiej. W pięciu ostatnich grach odnieśli tylko jedno zwycięstwo.

Transmisje w STS - kod promocyjny
Transmisje w STS – kod promocyjny

Ostatnio na Kirklees Stadium zremisowali ze Stoke 1-1. W środę gospodarze będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Aaronsa, Colwilla, Vallejo i Schofielda.

Co najważniejsze, w drużynie Wayne’a Rooney’a wszyscy są zdrowi. W ostatnich tygodniach prezentowali się w kratkę. Najnowszy mecz z Birmingham zakończyli remisem 2-2. Rooney był dobrym piłkarzem, w roli szkoleniowca też wypada całkiem dobrze. Broniąc się przed spadkiem jego drużyna z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

Na Pride Park Derby zremisowało z Huddersfield 1-1. Tym razem remisu także nie można wykluczać. Ale wykluczać nie można także zwycięstwa gości którzy naprawdę mają niezły skład.

Typ: X2 (kurs 1.74 na STS)


5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button