Gwarantowane 300 PLN za wygraną Świątek w ćwierćfinale. Jedyna taka okazja!

Szybko coś takiego się nie powtórzy – bukmacher wypłaca gwarantowane 300 PLN w przypadku zwycięstwa Igi Świątek we wtorkowym ćwierćfinale. Już teraz można przekonać się o tym, jak odbiera się ten bonus!

Gwarantowane 300 PLN za wygraną Świątek w ćwierćfinale. Jedyna taka okazja!
Gwarantowane 300 PLN za wygraną Świątek w ćwierćfinale. Jedyna taka okazja! (fot. Instagram.com/Iga.Swiatek)

Świątek wygrywa ćwierćfinał? 300 PLN na koncie!

Coraz mniej czasu dzieli nas od kolejnej potyczki z udziałem Igi Świątek na trawiastych kortach w Londynie. Specjalnie z okazji historycznego ćwierćfinału legalny bukmacher Fortuna przygotował na www.eFortuna.pl ofertę, dzięki której zdobyć można 300 PLN gwarantowanego bonusu.

Promocja obowiązujące do rozpoczęcia spotkania Świątek zaplanowanego na 11.07.2023. Poniżej pokazujemy, co trzeba zrobić, by z niej skorzystać i tym samym zamienić zaledwie 2 PLN na sporo ponad 100 razy więcej!

Jak otrzymać: 300 PLN gwarantowane za wygraną Świątek w ćwierćfinale?

  1. Zarejestrowanie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na stronie www.eFortuna.pl
  2. Zaznaczenie zgód marketingowych
  3. Wpłacenie na konto co najmniej 30 PLN
  4. Zagranie pierwszego kuponu SOLO na wygraną Świątek z Eliną Svitoliną (numer zakładu: 3496) – stawka co najmniej 2 PLN
  5. Odebranie w razie wygranej łącznie aż 300 PLN!
Bonus 300 PLN za wygraną Świątek w ćwierćfinale
Bonus 300 PLN za wygraną Świątek w ćwierćfinale

Każdy gracz może zagrać maksymalnie jeden kupon promocyjny. W ramach oferty nie można zgarnąć więcej niż 300 PLN bonusu. Środki dodatkowe wypłacane są w punktach lojalnościowych, które może wymienić na kupony.

Przypominamy, że wtorkowa potyczka z udziałem Igi Świątek powinna rozpocząć się około godziny 14:30, ale nie można wykluczyć dłuższego opóźnienia. Nie warto jednak zostawiać sobie szans na bonus do ostatniej chwili – gwarantowane 300 PLN można zapewnić sobie choćby i teraz.

Nie zapominajmy, by przy rejestracji podać przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„, gdyż tylko w ten sposób można zapewnić sobie pełnowartościowy pakiet bonusów powitalnych.


4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x