Grecja U19 – Hiszpania U19 – Typy bukmacherskie 7 lipca (piątek)

Piątek to kolejny dzień z mistrzostwami europy do lat 19. Na Malcie, a dokładnie na Gozo Stadium Grecja podejmować będzie reprezentację Hiszpanii. Transmisja w TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Grecja U19 – Hiszpania U19 – Typy bukmacherskie 7 lipca (piątek)

Grecja U19 vs Hiszpania U19. Typy i Analiza

Hiszpania znajdująca się na dziesiątym miejscu w rankingu FIFA przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Hiszpania ma znakomitych piłkarzy którzy są w bardzo dobrej dyspozycji.

Pięć ostatnich spotkań zakończyła zwycięstwem. W 1. kolejce wygrała z Islandią 2-1. Jak widać odniosła skromne zwycięstwo, ale mogła strzelić więcej bramek co zresztą pokazują statystyki.

Nie od dziś wiadomo, że Hiszpanie mają duży potencjał ofensywny. Dobrze prezentowali się podczas eliminacji. Jedynie nie udało im się wygrać z Danią 0-0. Za to po 4-0 wygrali z Luksemburgiem i Ukrainą.

Pierwszy mecz z Norwegią pokazał, że na dzień dzisiejszy defensywa Greków jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Co z tego że strzelili cztery gole, jak stracili pięć.

W kwalifikacjach reprezentacja Grecji nie zaznała smaku porażki. Jednak Estonia, Słowacja oraz Irlandia nie są reprezentacjami pokroju Hiszpanii.

Grecja zajmuje czterdzieste dziewiąte miejsce w rankingu FIFA. Natomiast Hiszpania jak już wiadomo zamyka pierwszą dziesiątkę wspomnianego rankingu. Jest to jedna z najlepszych reprezentacji świata która wygrała sześć ostatnich spotkań z Grecją!

Typ: 2 (kurs 1.40 na Superbet)

2.3 / 5. Ocen: 3

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x