Czesław Michniewicz znalazł nowy klub! Zaskakujący kierunek

Kibice do niedawna mogli zastanawiać się, gdzie pracuje Czesław Michniewicz? Nastał koniec spekulacji. Michniewicz znalazł nowego pracodawcę.

Gdzie pracuje Czesław Michniewicz
Czesław Michniewicz znalazł nowy klub! Zaskakujący kierunek (Fot. youtube)

W poniedziałek dobiegły końca trwające już długo domysły na temat przyszłości Czesława Michniewicza. Po nieobecności, która trwała ponad sześć miesięcy, doświadczony trener znalazł nową pracę i został przedstawiony jako nowy trener klubu Abha. Jest to co najmniej nieoczekiwana decyzja.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Były trener Biało-Czerwonych został ciepło przyjęty przez klub w charakterystyczny sposób. Konto społecznościowe Abha Club przesłało wizualną reprezentację osiągnięć szkoleniowca, jakie osiągnął do chwili obecnej.

Gdzie pracuje Czesław Michniewicz
Gdzie pracuje Czesław Michniewicz? 53-latek ma nowy klub

Gdzie pracuje Czesław Michniewicz? Były selekcjoner reprezentacji Polski w wieku 53 lat zdecydował się przenieść do Arabii Saudyjskiej, gdzie będzie prowadził 12. drużynę tamtejszej ligi. Zespół ledwo uniknął strefy spadkowej w zeszłym sezonie, zdobywając ostatecznie zaledwie pięć punktów nad nią. Stanowisko trenera przejmie od Roela Coumansa, trenera z Holandii.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Jest wysoce prawdopodobne, że Michniewicz będzie miał znacznie większe dochody w porównaniu z poprzednim stanowiskiem w PZPN. Drużyny z Arabii Saudyjskiej mogą się poszczycić budżetem, który wydaje się nie mieć granic, czego przykładem jest udane pozyskanie piłkarzy z najwyższej półki, takich jak Cristiano Ronaldo (Al-Nassr) i Karim Benzema (Al-Ittihad).


Czytaj także:


Czesław Michniewicz to polski piłkarz i trener piłkarski. W 2022 roku pracował jako selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej, którą poprowadził na Mistrzostwach Świata 2022. Jest to trener roku 2018 i 2022 w Polsce w plebiscycie Piłki Nożnej.


⚽ Gdzie pracuje Czesław Michniewicz?

Czesław Michniewicz został trenerem klubu Abha Club

💰 Ile zarabiał rocznie Czesław Michniewicz jako selekcjoner reprezentacji Polski?

Czesław Michniewicz zarabiał miesięcznie 200 tysięcy złotych. Przez prawie rok pracy z kadrą daje mu to zarobił zatem około 2,2 miliona złotych.

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Wolski

Kilkanaście lat w zawodzie dziennikarza sportowego, na Sport1.pl zajmuje się zapowiedziami meczów, analizami i aktualnościami ze świata sportu.

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X