Floyd Mayweather ogłasza, że jego następna walka odbędzie się na lądowisku dla helikopterów

Floyd Mayweather niedawno powrócił na pierwsze strony gazet po ogłoszeniu, że w przyszłym miesiącu po raz kolejny wyjdzie na ring w Dubaju.

Floyd Mayweather ogłasza, że jego następna walka odbędzie się na lądowisku dla helikopterów

Floyd Mayweather zawalczy na dachuhotelu Burj Al w Dubaju?

Na początku tego tygodnia emerytowany bokser powiedział dziennikarzom, że wróci na ring, aby walczyć na lądowisku dla helikopterów w kultowym hotelu Burj Al w Dubaju. Dziennikarze wskazują, że chce walczyć z YouTuberem Reshadem „Money Kicks” Belhasą podczas walki pokazowej 20 lutego.

Chociaż obecnie nie ma potwierdzonego przeciwnika, Mayweather powiedział: „20 lutego nie wybraliśmy jeszcze przeciwnika, ale nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że damy wam coś do ekscytującego do zobaczenia”. Dziennik Mirror otrzymał również cytat od boksera dotyczący Money Kicks: „Rozmawiałem z [moimi doradcami] o Money Kicks. Tak naprawdę nie wiemy czy do tej walki dojdzie. Pochodzi z [Dubaju]…Money Kicks robi wielkie rzeczy i podoba mi się to co robi”.

Słynne lądowisko dla helikopterów w hotelu Burj Al Arab wychodzi na cały Dubaj i było wcześniej miejscem innych ważnych wydarzeń sportowych, w tym treningu Anthony’ego Joshua i meczu tenisowego między Andre Agassi i Rogerem Federerem. Omawiając, jak będzie organizować wydarzenie w tym miejscu, Mayweather powiedział:

„Będzie to bardzo niezwykłe miejsce, niezbyt dużo ludzi się tu zmieści. Więc jeśli masz szansę tu przyjechać, musisz wiedzieć, że będziesz na bardzo, bardzo wyjątkowym wydarzeniu.

5 / 5. Ocen: 3

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Floyd Mayweather ogłasza, że jego następna walka odbędzie się na lądowisku dla helikopterów

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P