Fani Paulo Sousy zobaczą mecze Flamengo we własnych domach. Liga brazylijska w polskiej telewizji!

Portugalski trener ponownie zagości na ekranach polskich telewizorów? Wszystko na to wskazuje. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl podaje, że Grupa Polsat pozyskała prawa do transmitowania meczów brazylijskiej ekstraklasy.

Paulo Sousa
Sousa wraca na ekrany polskich telewizorów

Liga brazylijska na ekranach polskich telewizorów

Polscy sympatycy Flamengo mają niemały powód do radości. Dziennikarz z portalu meczyki.pl Tomasz Włodarczyk poinformował, że Grupa Polsat wykupiła prawa do pokazywania rozgrywek ligi brazylijskiej w naszym kraju. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy mecze będą transmitowane na kanałach Eleven czy Polsatu.

Bez wątpienia zainteresowanie brazylijską ekstraklasą w Polsce wzrosło za sprawą Paulo Sousy. Portugalczyk został selekcjonerem Biało-Czerwonych 21 stycznia 2020 roku. Jego kadencja trwała niecały rok. Poprowadził Polaków w piętnastu meczach. Wygrał sześć spotkań, pięć zremisował, a cztery przegrał. W eliminacjach do zbliżających się mistrzostw świata jego kadra zajęła drugie miejsce, tym samym zdobywając prawo do gry w barażach. W grudniu 51-letni niespodziewanie zdecydował się zakończyć współpracę z PZPN, czym wywołał sporo kontrowersji w Polsce.

Źródło: Meczyki.pl

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x