FAME MMA 14. Kiedy gala, kto walczy? [Data, karta walk]

Wiemy już, kiedy FAME MMA 14 się odbędzie, kto będzie walczył na tej imprezie, a także gdzie dokładnie będzie miała miejsce. Oto data, karta walk i wszystkie inne ważne informacje!

FAME MMA 14. Kiedy gala, kto walczy?
FAME MMA 14. Kiedy gala, kto walczy?

FAME MMA 14 kiedy? Oto oficjalna data!

Informację o tym kiedy FAME MMA 14 będzie miało miejsce ogłoszono podczas 13. edycji imprezy, która odbyła się 26 marca w Arenie Gliwice. Organizatorzy poinformowali wówczas, że gala o numerze 14 została zaplanowana na 14 maja 2022. Jest to oficjalna FAME MMA 14 data.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat FAME MMA 14 to:

 • Kiedy? Gala odbędzie się 14 maja 2022
 • Gdzie? Impreza będzie miała miejsce w Tauron Arenie w Krakowie
 • O której godzinie? Wydarzenie wystartuje o godzinie 19.30
 • Jaki main event? Będzie to pojedynek o Tomasz „Gimper” Działowy – Mateusz „Tromba” Trąbka

Tym razem więc wybrała organizacja FAME MMA Kraków. Dla kibiców MMA w tym mieście nie będzie to pierwsza duża impreza sportów walki w ostatnim czasie, co nie znaczy, że trudno będzie znaleźć chętnych do nabycia biletów. Szczególnie, że FAME MMA 14 main event zapowiada się bardzo ciekawie, a przed nim dojdzie do jeszcze innych interesujących starć.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

FAME MMA 14 – kto walczy? [Karta walk – 14.05.2022]

Podczas ogłaszania pierwszych szczegółów nie mogło zabraknąć danych o tym kto walczy na FAME MMA 14. Przede wszystkim ogłoszono na samym początku main event. Wiemy już, że dojdzie w nim do starcia Tomasz „Gimper” Działowy vs Mateusz „Tromba” Trąbka. Zanim jednak zobaczymy w oktagonie tych zawodników, Maksymilian Wiewiór Wiewiórka i Krystian Krycha Wilczak powalczą o pas mistrzowski kategorii do 77 kilogramów. Oprócz tego w Krakowie zobaczymy też na pewno starcie „Fagaty” z Moniką Kociołek.

Bez wątpienia przygotowana na FAME MMA 14 karta walk będzie rozszerzana o kolejne pojedynki z biegiem czasu. Możemy być przekonani o tym, iż nowe nazwiska ogłoszone zostaną chociażby podczas konferencji numer jeden. Ta ma odbyć się 3 kwietnia 2022.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

FAME MMA 14 fight card. Oni będą walczyć 14 maja w Krakowie:

 • Tomasz „Gimper” Działowy – Mateusz „Tromba” Trąbka – main event
 • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka – Krystian Krycha Wilczak – walka o pas mistrzowski do 77 kg
 • Agata „Fagata” Fąk – Monika Kociołek
 • TBA – TBA
 • TBA – TBA
 • TBA – TBA
 • TBA – TBA
 • TBA – TBA

Przygotowana w kwietniu o FAME MMA 14 konferencja powinna nam nieco rozjaśnić sytuację dotyczącą tego, kto jeszcze poza dotychczas ogłoszonymi nazwiskami wystąpi w Krakowie. Ten wpis będzie na bieżąco aktualizowany wraz z nowymi informacjami.

4.6 / 5. Ocen: 653

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x