FAME MMA 13 wyniki walk. Kto wygrał? [Relacja na żywo – 26.03.2022]

Sprawdź, jak zakończyły się pojedynki na FAME MMA 13. Wyniki walk na żywo dostępne dla każdego fana sportów walki. Relacja live już 26.03.2022 od godziny 20.

FAME MMA 13 wyniki walk. Kto wygrał? [Relacja na żywo - 26.03.2022]
FAME MMA 13 wyniki walk. Kto wygrał? [Relacja na żywo – 26.03.2022]

FAME MMA 13 wyniki walk. Kto wygrał w Gliwicach?

Na 26 marca 2022 roku zaplanowano pierwszą w tym roku galę organizacji FAME. W momencie ogłoszenia karty walk wiadomo było, że kibice znów nie będą mogli czuć się zawiedzeni. Chociaż walka wieczoru to starcie Sergiusz Nitro Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski, zdecydowanie więcej miejsca w mediach poświęcało się powrotowi Popka, którego rywalem został Norman Parke. Mianem nieoficjalnego main eventu określano za to pojedynek Adriana Polaka Polańskiego z Amadeuszem Roślkiem znanym jako Ferrari. To potyczka tych dwóch ostatnich wymienionych wzbudzała najwięcej emocji.

Nie wszyscy będą mogli obejrzeć galę od początku do końca na żywo, dlatego w naszym portalu przygotowano z FAME MMA 13 wyniki walk. Dostępna u nas z FAME MMA 13 relacja live to najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się, komu udało się wygrać, a kto z kolei mocno zawiódł swoich fanów i zmuszony był poczuć gorycz porażki w swoich ustach.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Podobnie jak start samej gali, FAME MMA 13 relacja na żywo rozpoczyna się o godzinie 20. Pierwszy pojedynek wpisany do karty walk prawdopodobnie rozpocznie się kilka minut po oficjalnym otwarciu imprezy.

FAME MMA 13: kto wygrał, kto przegrał? Oto oficjalne wyniki!

Kiedy gala będzie już historią, z pewnością wiele osób zadawać będzie pytanie o tym na FAME MMA 13 kto wygrał, a komu się to nie udało. To bardzo istotne szczególnie dla tych, co mocno trzymają kciuki za swoich internetowych idoli. Nie każdą sobotę można jednak poświęć na oglądanie telewizji, dlatego też z pewnością nawet niektórzy z najbardziej zapalonych fanów będą musieli zrezygnować z śledzenia relacji wideo. Na szczęście, dostępne są u nas z FAME MMA 13 wyniki, a dzięki temu można w kilka chwil sprawdzić to, jak poszło konkretnym uczestnikom eventu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O czym należy bez względnie pamiętać? Na pewno o tym, że informacja kto wygrał na FAME MMA 13 będzie pojawiała się stopniowo. W każdej godzinie zobaczymy prawdopodobnie mniej więcej trzy potyczki, a więc te najciekawsze będą miały miejsce już po godzinie 23. Chcemy jednak każdemu zaoferować możliwość sprawdzania tego, jakie były FAME MMA 13 wyniki i dlatego na bieżąco będziemy tutaj informować o tym, co miało miejsce w oktagonie.

Poniżej prezentujemy wyniki walk FAME MMA 13 na żywo. Będzie można w tym miejscu sprawdzać to, komu udało się zwyciężyć. Zwycięzcy zostali oznaczeni pogrubioną czcionką. W przypadku konieczności dodania jakichś uwag zostaną one dopisane po myślniku przy konkretnym pojedynku.

FAME MMA 13 relacja. Wyniki na żywo
FAME MMA 13 relacja. Wyniki na żywo

FAME MMA 13 wyniki. Zwycięzcy 26.03.2022:

  • Sergiusz „Nitro” Górski – Paweł „TheUnboxall” Smektalski
  • Popek – Norman „Stormin” Parke
  • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Piotr „Szeli” Szeliga – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Mariusz „Hejter” Słoński – Rafał „Takefun” Górniak – walka rozstrzygnięta jako no contest
  • Dawid Malczyński – Paweł „Ponczek” Sikora
  • Jakub „Japczan” Piotrowicz – Robert „Sutonator” Pasut
  • Patryk Domke – Jakub „Kuba Post” Postaremczak
  • Karolina „WayOfBlonde” Brzuszczyńska – Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Tym samym można tutaj dowiedzieć się Polak Ferrari kto wygrał, jakie są Popek – Parke wyniki, a także znaleźć szybko informację o rozstrzygnięciu mającym miejsce przy pojedynku Nitro vs TheUnboxall.

4.5 / 5. Ocen: 900

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x