FAME MMA 13: typy, kursy, bonusy bukmacherskie. Pewniaki na galę

Gala FAME MMA 13 odbędzie się już 26 marca. Sprawdź aktualne typy, kursy oraz bonusy bukmacherskie dostępne na to wydarzenie. Jakie grać pewniaki, ile można zarobić?

FAME MMA 13: typy, kursy, bonusy bukmacherskie. Pewniaki na galę
FAME MMA 13: typy, kursy, bonusy bukmacherskie. Pewniaki na galę

FAME MMA 13: kiedy i gdzie?

Gala FAME MMA oznaczona numerem „13” będzie jednocześnie pierwszą z cyklu, jaka odbędzie się w tym roku. Organizatorzy dla fanów po raz kolejny już przygotowali wiele interesujących pojedynków, dzięki czemu gorąco powinno być w oktagonie nie tylko podczas main eventu, ale również wcześniejszych starć. Co dla każdego fana freak fightów powinno być istotne: FAME MMA 13 obejrzeć będzie można zarówno w internecie, jak i na żywo z poziomu trybun.

Nie bez znaczenia jest gdzie FAME MMA 13 się odbędzie, a także w jaki dzień i o której godzinie. To bardzo istotne kwestie, o jakich nie można zapominać. Na szczęście, w tej kwestii wszystko jest już jasne i można o tym napisać:

 • Kiedy FAME MMA 13? Galę zaplanowano na 26 marca 2022.
 • Gdzie FAME MMA 13 się odbędzie? Impreza zorganizowana zostanie w Arenie Gliwice.
 • O której FAME MMA 13 startuje? Początek jest zaplanowany na godzinę 20.
STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

FAME MMA 13: kto walczy? (Aktualna karta walk)

Osoby stojące za przygotowaniem karty walk FAME MMA 13 miały ręce pełne roboty, by ich projekt wypadał dobrze na tle coraz liczniejszej konkurencji. Prawdopodobnie nie będzie problemu z przekonaniem publiki, iż warto obejrzeć galę w Gliwicach. Tym bardziej, że znajdzie się coś i dla fanów celebrytów „starego pokroju”, jak i gwiazd młodszego pokolenia.

W walce wieczoru dojdzie do starcia Sergiusz „Nitro” Górski – Paweł „TheUnboxall” Smektalski. Przed występem obu tych panów do klatki wejście Popek, którego rywalem będzie Norman Parke. Mimo wszystko, to nie te dwa wymienione już fighty wzbudzają największe zainteresowanie. Zdecydowanie najwięcej w kontekście FAME MMA 13 mówi się o potyczce Adriana „Polaka” Polańskiego z Amadeuszem Roślikiem znanym jako „Ferrari”. Tych dwóch ostatnich początkowo miało walczyć w formule bez limitu czasu, jednak kontuzja Roślina sprawiła, że zdecydowano się na 3 rundy po 3 minuty każda.

Podczas sobotniej gali zobaczymy łącznie dziewięć pojedynków. Występy zawodników w oktagonie zapoczątkują kobiety, a dokładniej Karolina „WayOfBlonde” Brzuszczyńska i Marta „Linkimaster” Linkiewicz.

FAME MMA 13 karta walk (Gliwice, 26 marca):

 • Sergiusz „Nitro” Górski – Paweł „TheUnboxall” Smektalski
 • Popek – Norman „Stormin” Parke
 • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Piotr „Szeli” Szeliga – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
 • Mariusz „Hejter” Słoński – Rafał „Takefun” Górniak
 • Dawid Malczyński – Paweł „Ponczek” Sikora
 • Jakub „Japczan” Piotrowicz – Robert „Sutonator”Pasut
 • Patryk Domke – Jakub „Kuba Post” Postaremczak
 • Karolina „WayOfBlonde” Brzuszczyńska – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typy na FAME MMA 13. Na kogo stawiają kibice?

Coraz mniej czasu do gali FAME MMA 13 oznacza, że typy bukmacherskie na to wydarzenie będą jeszcze popularniejsze, niż ma to miejsce obecnie. Jeżeli ktoś planuje obstawianie gali, z całą pewnością powinien wiedzieć, jakie na FAME MMA 13 typy bukmacherskie są najczęściej wybierane. Trendy mogą, ale nie muszą odzwierciedlać tego, jakie rozstrzygnięcia ostatecznie padną.

W walce wieczoru Sergiusz „Nitro” Górski zdaje się być dla typerów pewniakiem do zwycięstwa. Gra na niego aż 70% wszystkich obstawiających. Aktualny kurs to 1.55. Jeżeli chodzi o starcie Ferrari – Polak, to na tego drugiego mamy i mniejszy kurs i więcej zagranych typów. Szanse typerzy oceniają jednak 60 do 40 dla Polańskiego, więc nie jest powiedziane, że będziemy mieli do czynienia z jednostronnym pojedynkiem.

Nie zapominajmy jeszcze o Popku, który po długiej przerwie od MMA zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke. Różnica wagi między tymi zawodnikami jest spora, ale jednocześnie trzeba też oddać Irlandczykowi, że posiada większe doświadczenie w mieszanych sztukach walki i może pochwalić się lepszą techniką. Pytanie tylko, czy to mu wystarczy do zwycięstwa i tutaj głosy dzielą się w zasadzie po połowie:

 • Popek wygra (kurs 2.60) – 50% typujących gra na ten typ
 • Parke wygra (kurs 1.40) – 50% grających stawia na taki scenariusz.

Kursy dają do zrozumienia, że to Parke powinien być górą. Waga nie jest jednak bez znaczenia i trzeba mieć na uwadze to, że być może jeden piekielnie mocny cios rapera przesądzi o jego zwycięstwie.

Popek vs Parke - kto wygra?
Popek vs Parke – kto wygra?

FAME MMA 13: typy i kursy

Wiemy już, jak rozkładają się głosy typerów w sprawie zwycięzców trzech najciekawiej zapowiadających się walk podczas FAME MMA 13. Typy i kursy na tę galę to jednak także propozycje z innych starć i o tym nie powinno się zapominać.

Tylko na stronie www.Betclic.pl zagramy zakłady na galę FAME MMA 13. Bukmacher proponuje na start cashback, a do wpisania jest przy rejestracji limitowany kod promocyjny KOD550.

W każdym momencie można przejść do oficjalnego portalu BetClic, by przekonać się, jakie zostały wystawione na FAME MMA 13 kursy. Wartości wpisane przy konkretnych zawodnikach pozwalają też odpowiedzieć na pytanie, kto jest faworytem do zwycięstwa.

Jeżeli kogoś interesuje to, jakie są – według większości grających – najlepsze typy na FAME MMA 13, z pewnością zainteresuje go poniższa lista przedstawiająca zawodników z kursami niższymi w porównaniu z notowaniami rywali:

 • Patryk „Patrykos” Domke – kurs 1.15
 • Rafał „Takefun” Górniak – kurs 1.45
 • Gabriel „Arab” Al-Sulwi – kurs 1.52
 • Dawid Malczyński – kurs 1.35
 • Adrian „Polak” Polański – kurs 1.52
 • Norman „Stormin” Parke – kurs 1.40
 • Sergiusz „Nitro” Górski – kurs 1.55

Na tej liście podane zostały tylko osoby, na które wystawiono „bezpiecznie” wyglądające kursy. Innymi słowy, bukmacherzy najmocniej wierzą właśnie w tych uczestników gali. Czy słusznie? O tym będziemy się mogli przekonać dopiero po zakończeniu gali.

Dobra wiadomość jest taka, że chociaż żaden pewniak nie ma ma kursu powyżej 1.57, w kuponie AKO daje zarobić naprawdę sporo. Grając na pewniaki FAME MMA 13 można wygrać prawie 2000 zł przy zagraniu 200 zł.

Kwota 200 zł nie jest przypadkowa, bo przypominamy, że to tyle można otrzymać na start w Betclic na www.Betclic.pl po rejestracji konta z kodem KOD550.

FAME MMA 13 zakłady bukmacherskie
FAME MMA 13 zakłady bukmacherskie

Gdzie obstawiać walki FAME MMA 13?

Podobnie jak samo oglądanie gal cieszyć się będzie z pewnością dużą popularnością, przekonani jesteśmy, iż to samo dotyczy grania zakładów. Stąd coraz częściej padające przed sobotą pytanie, gdzie obstawiać typy FAME MMA 13. Czy walki znajdziemy w ofercie wszystkich bukmacherów, czy tylko wybranych? A czy sama gra w ogóle jest legalna?

Pamiętajmy, że w Polsce można grać tylko i wyłącznie na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Takich portali jest już ponad dwadzieścia, a najpopularniejsze to bez dwóch zdań www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl.

Zarejestrowanie się w STS czy Fortunie to nie tylko okazja do zdobycia ciekawych bonusów na start, w tym premii bez depozytu, ale również możliwość oglądania typowanych meczów piłkarskich czy innych wydarzeń sportowych. Pokazujemy w naszym portalu, jak oglądać mecze w STS TV. Niestety, nie będzie tutaj dostępna gala FAME MMA 13 za darmo, podobnie jak wszędzie poza jednym miejscem nie znajdziemy możliwości obstawiania freak fightów w Gliwicach.

Mimo że bardzo wiele firm bukmacherskich w naszym kraju proponuje bonusy, zakłady na rozmaite wydarzenia sportowe, jedynie na www.Betclic.pl można postawić na swoje pewniaki z FAME MMA 13. To już nie zmieni się do samej gali, dlatego jeśli ktoś wie, na kogo chce zagrać, ma teraz możliwość, by to zrobić. Wszystko w stu procentach legalnie!

Typy na FAME MMA 13 – łatwy zarobek czy piekielnie kręta droga do sukcesu?

Konkurs Betclic - kody PPV na FAME MMA 13
Konkurs Betclic – kody PPV na FAME MMA 13

Skąd wynika popularność typów na FAME MMA 13? Prawdopodobnie z tego, że wiele osób uważa, iż gale z freak fightami to coś, co łatwo się obstawia. Wyniki walk amatorów powinny być przecież w teorii łatwe do przewidzenia, prawda? Ale czy aby na pewno tak jest?

Oczywiście, mamy bardzo wiele pojedynków, w których wskazanie faworyta raczej nie powinno nikomu sprawić większych trudności. Pojedynki z udziałem celebrytów to też jednak mało techniczne starcia, gdzie czasem jeden ruch może zadecydować o zwycięstwie. A w takich sytuacjach sensacyjne rozstrzygnięcie może, ale nie musi nastąpić.

Mimo wszystko, zdaje się, że nie bez powodu FAME MMA 13 typy są tak chętnie wyszukiwane. Ostateczna decyzja zależy jednak od każdego gracza z osobna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.5 / 5. Ocen: 564

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x