eWinner Apator Toruń nie zatrudni nowego trenera

Wyjaśniła się przyszłość trenera Tomasza Bajerskiego. Trener nadal będzie pełnił swoją funkcję w klubie eWinner Apator Toruń w kolejnym sezonie.

eWinner Apator Toruń nie zatrudni nowego trenera
eWinner Apator Toruń nie zatrudni nowego trenera

Kibice do 9 września nie mogli być pewni tego, kto poprowadzi eWinner Apator Toruń w sezonie 2022. Spekulacje w sieci pojawiały się różne, ale ostatecznie zdementowano je jednym wpisem. I to… urodzinowym.

Prawdopodobnie z ogłoszeniem tej decyzji specjalnie czekano właśnie na święto Tomasza Bajerskiego. Podczas składania życzeń trenerowi w mediach społecznościowych klub poinformował kibiców, iż menedżer w zespole się nie zmieni.

Wszystkiego najlepszego Tomasz! Dużo zdrowia i samych sukcesów! PS. Przy okazji informujemy, że „Bajer” w sezonie 2022 będzie managerem pierwszej drużyny!” – brzmi komunikat dodany na koncie „Klub Sportowy Toruń” na Facebooku.

W Toruniu na pewno mają jednak cały czas na uwadze to, że nadal nie został znaleziony ktoś, kto poprowadzi zespół w Ekstralidze U24 i będzie pracował nad rozwojem młodych zawodników. W dniu wczorajszym poszukiwania nowego trenera dla młodzieży potwierdził Adam Krużyński, który jest przewodniczącym rady nadzorczej klubu z Torunia.

Odejście Bajerskiego nie było raczej brane pod uwagę w szeregach zarządców Apatora. Wychowanek drużyny jest postacią na tyle mocno związaną z klubem, że wielu fanów nie wyobraża sobie „Bajera” pracującego gdzieś indziej. Rozmowy o dalszej współpracy obu stron odbyły się wczoraj i wydaje się, że bardzo szybko zakończyły się powodzeniem.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button