EuroVolley 2019 [M]: Reprezentacja Polski już w 1/8 finału!

Zaledwie trzech spotkań potrzebowali podopieczni Vitala Heynena, żeby zapewnić sobie awans do 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn.

EuroVolley 2019 [M]: Reprezentacja Polski już w 1/8 finału! (Fot.: CEV)

Dzięki wygranym nad Estonią, Holandią i Czechami aktualni mistrzowie świata zapewnili już sobie awans do 1/8 finału EuroVolley 2019. Tylko w tym pierwszym meczu stracili seta. W dwóch pozostałych nie pozwolili rywalom nawet na zdobycie 20 oczek w poszczególnych partiach. Jest moc!

W fazie grupowej Biało-Czerwonych czekają jeszcze dwie potyczki. Pierwsza już dziś, we wtorek 17 września o godzinie 17:00, przeciwko Czarnogórze. Druga w czwartek z Ukrainą, która prezentuje się w Holandii lepiej niż Czesi czy Estończycy, więc nie można jej zlekceważyć.

Kibiców poza zwycięstwami może cieszyć również sam poziom gry. Vital Heynen co prawda zastrzega, że forma nie jest jeszcze optymalna, ale widać, że z meczu na kecz rośnie i naprawdę niewiele jest rzeczy, których można się czepiać. Zarówno pod względem indywidualnym, jak i drużynowym.

Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z przewidywaniami aż do półfinałów polscy siatkarze będą mieli prawdziwą autostradę, bo nie przyjdzie im się zmierzyć z nikim ze światowej czołówki. Najtrudniejszym przeciwnikami na drodze do czwórki mogą okazać się Holendrzy i Niemcy.

Więcej o EuroVolley 2019 znajdziesz na Blogu Volley24!

Cashback w BetClic

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie