EURO U21: Biało-Czerwoni na drodze gospodarzy (Typy i Analiza)

W środę 19 czerwca podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają swój drugi mecz podczas fazy grupowej turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Europy. O godzinie 21:00 zmierzymy się z Włochami, którzy są gospodarzem imprezy.

EURO U21: Polska kontra Belgia na inaugurację imprezy! (Fot.: UEFA)
EURO U21: Biało-Czerwoni na drodze gospodarzy! (Fot.: UEFA)

Włochy vs Polska

Za nami już pierwsza kolejka zmagań więc jesteśmy mądrzejsi. Udało nam się przewidzieć zwycięstwo Biało-Czerwonych nad Belgią (3:2) i to z pewnością cieszy. Dziś również idziemy w tę stronę, ale już nie tak odważnie, bo Włosi pokazali moc na tle Hiszpanów, pokonując ich na inaugurację 3:1. Oczywiście to Italia jest faworytem dzisiejszej konfrontacji i każde inne rozstrzygnięcie byłoby naprawdę sporą niespodzianką. Ale nie spodziewamy się pogromu. Wydaje się, że podopieczni Czesława Michniewicza są w stanie rywalizować z faworytami, jak równy z równym, co pokazały już potyczki barażowe z Portugalczykami, mecze towarzyskie z Anglią i Niemcami, a nawet spotkania eliminacyjne z Duńczykami. Ponownie będziemy mogli grać spokojnie z kontry, co nam pasuje, a że w odbiorze jesteśmy solidni, to okazji nie powinno brakować. Trzeba jednak bardzo uważać na Chiesę juniora, bo gołym okiem widać, że to za chwilę będzie gwiazda nie tyle młodzieżowej, co światowej piłki. Wobec tego trochę szkoda, że dziś przeciwko niemu nie wybiegnie prawdopodobnie Robert Gumny, który ponownie zmaga się z problemami żołądkowymi.

Przypuszczalny skład reprezentacji Polski do lat 21 na mecz z Belgią: Grabara – Fila, Wieteska, Bielik, Pestka – Dziczek – Szymański, Żurkowski, Jagiełło, Michalak – Kownacki (C).

MeczTypKursBuk
Włochy – PolskaPolska +1,51.70forBET

Prognoza: 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Włochy vs Polska

50 PLN od forBET!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński
Bartosz Kamiński
Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Podobne do: EURO U21: Biało-Czerwoni na drodze gospodarzy (Typy i Analiza)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P