EURO 2020: Polska podejmuje Austrię! (Typ i analiza)

W poniedziałek 9 sierpnia o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie rozegrany zostanie kluczowy mecz Eliminacji UEFA EURO 2020, w którym Biało-Czerwoni podejmą reprezentację Austrii.

EURO 2020: Polska podejmuje Austrię!

Polska vs Austria

Podopieczni Jerzego Brzęczka, którzy dotychczas nie grali szczególnie efektownie, ale byli szalenie efektywni, zawiedli oczekiwania kibiców przegrywając w piątek 0:2 ze Słowenią po beznadziejnej grze. Czy są widoki na lepszy występ i wynik przeciwko Austrii?

Oczywiście olbrzymim atutem Biało-Czerwonych będzie gra na własnym terenie. Nie bez znaczenia jest również to, że dzięki czterem wcześniejszym zwycięstwom to Robert Lewandowski i spółka prowadzą w tabeli z przewagą trzech oczek nad Austrią i czterech nad Słowenią i Izraelem.

To z kolei sprawia, że nie musimy za wszelką cenę dzisiaj wygrać. Wystarczy remis. Wydaje się, że w takiej sytuacji pozwolimy prowadzić grę Austriakom, tak jak było to w pierwszym meczu, a bramki poszukamy w grze z kontry i po stałych fragmentach gry. Takie jest nasze piłkarskie DNA i nic z tym nie zrobimy.

Cashback na start

Austriacy po falstarcie, jakim były porażki z Polską i Izraelem, szybko wzięli się do roboty i odnieśli trzy kolejne zwycięstwa. Zaczęło się od skromnego 1:0 ze Słowenią, a później przyszły pogromy Macedonii Północnej (4:1) i Łotwy (6:0).

Wobec tego dzisiejszego rywala pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć, ale też nie ma kogo się bać. Solidny, europejski średniak, który jak najbardziej pozostaje w naszym zasięgu. Nawet, jeśli nie jesteśmy w najwyższej formie.

Generalnie spodziewamy się typowego meczu walki, podczas którego gra będzie toczyć się przede wszystkim w środku pola. Zwłaszcza, że dobiegają nas sygnały, że tym razem zagramy tylko z jednym napastnikiem. Żadna z drużyn nie powinna stworzyć wielu sytuacji bramkowych, a co za tym idzie raczej gradu goli raczej nie będzie.

MeczTypKursBuk
Polska – Austria2,5-1.73BetClic

Prognozy: 6/10.
Transmisje na żywo w Internecie: Polska vs Austria


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie