EURO 2020: Bonus dla typerów na mecz Polska Słowacja

Czas na kolejny dzień związany z EURO 2020. Już dzisiaj czeka nas starcie pomiędzy Polską z Słowacją. Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję, w której zmniejsza przegrane.

Pewny zakład na mecz Polska – Słowacja u bukmachera eFortuna

Pewny zakład na mecz Polska – Słowacja u bukmachera eFortuna

Niewątpliwie, jako kibice liczymy na dobry występ naszej reprezentacji. Chociaż trzeba też przyznać, że gra Biało – Czerwonych nie jest najlepsza.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Tylko wygrana”, która aktywna jest w dniu 14 czerwca do godziny 18:00.

Pewny zakład na mecz Polska – Słowacja

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI na minimum 100 PLN, na którym musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polaków.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku przegranej Polski lub remisu bukmacher eFortuna przyzna bonus typerom w postaci 100 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 15 czerwca do godz. 09:00.

Kod promocyjny w eFortunie 2021:

Legalny bukmacher eFortuna PL online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci:

  • darmowych 20 PLN za rejestrację konta bez wpłaty
  • bonus równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Chcąc dokonać wyżej wymienionych bonusów użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie