Dramat piłkarki. Zdobyła w jednym meczu hat-tricka… samobójów! [VIDEO]

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu w turnieju SheBelieves Cup w USA. Przeciwniczka gospodarzy, Meikayla Moore z Nowej Zelandii, zdobyła trzy gole samobójcze w jednym meczu. Hat-trick w takim wykonaniu musiał boleć bardziej, niż pojedyncza wpadka!

Dramat piłkarki. Zdobyła w jednym meczu hat-tricka... samobójów! [VIDEO]
Dramat piłkarki. Zdobyła w jednym meczu hat-tricka… samobójów! [VIDEO] (fot. screen)

Meikayla Moore i hat-trick, który przejdzie do historii

Turniej SheBelieves Cup rozgrywany jest w Stanach Zjednoczonych. Założony został w 2016 roku. Występują w nim cztery zespoły – gospodarze oraz trzy zaproszone przez nich ekipy. W tym roku rywalizują ze sobą Nowa Zelandia, USA, Czechy oraz Islandia. To pierwsza taka sytuacja, gdyż do tej pory zawsze skład imprezy był niezmienny i walczyły w nim Anglia, Francja, Niemcy oraz USA.

W rozegranym wczoraj meczu z Nową Zelandią Stany Zjednoczone wygrały aż 5:0. Prawdopodobnie to zwycięstwo nie byłoby tak często podejmowane przez media, gdyby nie fakt, że aż trzy gole w tym pojedynku były samobójami. Co równie osobliwe, wszystkie zdobyła ta sama zawodniczka.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Meikayla Moore, bo o tej piłkarce mowa, w ciągu pierwszych 6 minut spotkania z USA wpakowała do siatki swojej bramki aż dwa gole. W 36. minucie dołożyła kolejną, przez co jej drużyna do przerwy przegrywała 0:3 i to po samych samobójach. Trener zareagował jeszcze przed zejściem do szatni i swoją „pechową” zawodniczkę zdjął z boiska w 40. minucie.

Tak padł trzeci samobój trafiony przez Moore:


SheBelieves Cup wyniki, tabela – kto prowadzi?

Moore zaliczyła zatem klasycznego hat-tricka, tyle że nie do bramki przeciwniczek. Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często – zarówno w męskim, jak i żeńskim futbolu.

Po dwóch kolejkach SheBelieves Cup na prowadzeniu jest Islandia, która zdobyła komplet punktów. Miejsce drugie zajmują piłkarki USA. Ostatnia jest Nowa Zelandia, która jeszcze nie zdobyła ani punktu, ani chociażby jednego gola. Ostatni mecz NZ rozegra w czwartek, tj. 24 lutego. Rywalem Moore i jej koleżanek z zespołu będzie reprezentacja Czech.


5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x