Derby hit z nowym embargiem transferowym – Jagielka opuszcza klub

Derby County zostało dziś rano objęte nowym embargiem transferowym, po tym jak nie udało im się przekonać EFL, że mają biznesplan na resztę sezonu, który zagwarantuje, że będą w stanie zapłacić zaległe długi.

Derby County klub
Derby hit z nowym embargiem transferowym – Jagielka opuszcza klub

Inwestor uratujeDerby County?

W rezultacie Wayne Rooney nie będzie w stanie dokonać żadnych nowych transferów w tym miesiącu i faktycznie może stracić niektórych graczy, takich jak Phil Jagielka. Jego kontrakt ma wygasnąć w przyszłym tygodniu.

Sky Sports News poinformowało, że dziś rano na boisku treningowym Derby’s Moor Farm doszło do dyskusji, ponieważ wiadomość ta została przekazana Rooneyowi i jego drużynie.

Działacze zwołali dziś rano spotkanie wszystkich pracowników, aby poinformować ich o najnowszej sytuacji.

Działacze Derby nie zatwierdzili jeszcze preferowanego oferenta dla klubu, chociaż były właściciel Newcastle, Mike Ashley, pozostaje gotowy do złożenia oferty na 50 milionów funtów, gdyby dostał zielone światło od Quantuma, który teraz zarządza finansami Derby.

Dzisiaj EFL nie ma żadnych komentarzy w tej sprawie, ale podkreślili, że nadal ściśle współpracują z Derby, aby znaleźć rozwiązania ich problemów finansowych.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X