DeeJayPallaside wyrzucony z Prime Show MMA?

Czy DeeJayPallaside może być spokojny o swoją pracę dla Prime Show MMA? Kontrowersyjna przeszłość youtubera może mocno skomplikować jego sytuację!

DeeJayPallaside wyrzucony z Prime Show MMA?
DeeJayPallaside wyrzucony z Prime Show MMA? (fot. Instagram.com)

DeeJayPallaside zostanie wyrzucony z Prime Show MMA?

DeeJayPallaside to youtuber, który w polskim internecie jest obecny od wielu lat. W ostatnim czasie dokopano się do jego treści z początków działalności, kiedy to otrzymywał zdjęcia z podtekstem erotycznym od swoich fanek, a następnie je oceniał i publikował wszystko w sieci.

Trudno zweryfikować to, czy sprawdzał wiek każdej ze swoich obserwujących. Wydaje się jednak, że to mało prawdopodobne, tym bardziej, że w jednym ze swoich filmów przy ocenianiu jednego ze zdjęć powiedział:

Wyślę jej, żebym jej klepał! Nie wiem, ile [przerwa] ja wiem, co zaraz powiecie: Ale ona może mieć poniżej 18 lat i w ogóle żal.pl, nie szanujesz fanek(…), ale to, że klepałbym to i tak jej wyślę!

Federacja FAME MMA bardzo szybko zareagowała na wszystkie powiązania osób z Pandora Gate. Wydaje się, że to właśnie dlatego DeeJayPallaside nie był widziany przy okazji ostatniej gali tej organizacji. Co jednak zaskakujące – pojawił się on w… Prime Show MMA.

W ostatni poniedziałek, czyli 9 października, odbył się program specjalny przed Prime Show MMA 6, w którym udział wzięli bohaterowie walki wieczoru. Prowadzącym nie był jednak DeeJayPallaside, co może świadczyć o tym, że wkrótce ta postać będzie musiała pożegnać się z pracą dla Prime Show MMA. Na razie organizacja w żaden sposób nie odniosła się do tego tematu. Czekamy na jakikolwiek komentarz w tej sprawie.

Friz komentuje program z Pallasidem: Idiotyczne, głupie, niepotrzebne

DeeJayPallaside w jednym z odcinków rywalizował z innym znanym youtuberem, Frizem, o to, który z nich otrzyma więcej pikantnych zdjęć od fanek (chodziło o „nudesy”, a więc zdjęcia bez ubrań). Przy okazji przeglądania fotek panowie nie omieszkali komentować w niestosowny sposób otrzymywanych treści.

Karol Wiśniewski odniósł się już do tego filmu: „Idiotyczne, niepotrzebne, głupie. Całe szczęście dawno usunięte. Błędy młodości”.

A co wy sądzicie o działalności internauty nagrywającego pod pseudonimem DeeJayPallaside? Czy chcielibyście, aby wasza marka biznesowa była przynajmniej w jakimś stopniu kojarzona z tą postacią?

4.9 / 5. Ocen: 109

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x