Dawid Ozdoba a Pandora Gate: O co chodzi?

Dawid Ozdoba to osoba, o której w internecie pisze się przy okazji Pandora Gate. Wiele osób chce wiedzieć, dlaczego tak jest. Warto sprawdzić najważniejsze fakty na ten temat oraz sprawdzić internetowe teorie spiskowe, jakich w tym przypadku nie brakuje.

Dawid Ozdoba a Pandora Gate: O co chodzi?
Dawid Ozdoba a Pandora Gate: O co chodzi?

Dawid Ozdoba: Kto to jest?

Dawid Ozdoba był tancerzem w grupie Bad Boys, której był liderem. Ukończył studia na Politechnice Szczecińskiej. Zajmował się również modelingiem, a można było spotkać go także w reklamach. Rozgłos przyniósł mu związek z Edytą Herbuś, a następnie występ podczas gal FAME MMA. To właśnie on – według wielu osób – był jednym z ojców sukcesu tej organizacji, mimo że w mieszanych sztukach walki debiutował już wcześniej – dokładnie w kwietniu 2013 roku, kiedy podczas MMA Attack 3 zmierzył się z Robertem Burneiką.

W MMA Ozdoba stoczył trzy pojedynki, ale w żadnej nie udało mu się zwyciężyć. Jego rywalami poza Burneiką byli Dawid Ambroziak oraz Marek Hoffman.

Niestety, Dawid Ozdoba już nie żyje. Zmarł 3 października 2022 roku w wieku 45 lat. Przy okazji Pandora Gate ponownie zrobiło się o nim głośno, a wszystko przez jego enigmatyczne słowa o „grze” i zapowiedziach, że polski internet skończy się w roku 2023.

Dość proroczne słowa Ozdoby sprawiły, że znów stał się on popularny. Obecnie na YouTube jego profil obserwują dziesiątki tysięcy osób, mimo że kiedyś liczba ta była znacznie mniejsza. Na Instagramie tancerza za życia obserwowało około dziesięciu tysięcy osób.


Dawid Ozdoba: Pandora Gate. O co w tym chodzi?

Dawid Ozdoba przewidział Pandora Gate? Wiele osób uważa, że celebryta wiedział już o powiązaniach wielu osób z internetu ze światem przestępstw oraz zakłamań. Potwierdza to wiele faktów, jak chociażby fakt, że tancerz często wspominał o tym, że środowisko, w którym się otacza jest nieczyste. W jego materiałach często przewija się również liczba „23”, co dla wielu symbolizuje rok 2023 i początek afery związanej ze Stuu oraz innymi influencerami.

YouTuber Ztrolowany w swoim filmie o Dawidzie Ozdobie wspomina o tym, jak ten w przygnębiającym stanie powiedział do niego: „Ty myślisz, że Ozdóbka jest taki fajny i pozytywny, a ty nie wiesz, jak ja mam prze****ne w życiu„.

Dawid Ozdoba przewidział przyszłość i Pandora Gate?
Dawid Ozdoba przewidział przyszłość i Pandora Gate?

W tym samym materiale można usłyszeć, że Ozdoba powiedział, że świat influencerski przeżyje ogromny cios w 2022 lub 2023 roku. Dawid zapowiadał, że pokaże prawdę, a jednocześnie podkreślał, że naraził się wielu osobom z Fame i nikt nie chce grać w jego „grę”, bo się boi.

Ozdoba interesował się przewidywaniem przyszłości i uważał się za medium. Osób sceptycznie podchodzących do tej tematyki jest bardzo wiele, ale fakty są takie, że materiały dodawane przez Ozdobę na YouTube w przeszłości oraz miniaturki jego filmów mocno pokrywają się z tym, co dzieje się obecnie w internecie w sprawie Pandora Gate.

Jakby tego było mało, słynny film Sylwestra Wardęgi, który wywołał burzę w świecie internetowych celebrytów, został opublikowany w rocznicę śmierci Dawida Ozdoby.

Dawid Ozdoba w 2018 roku zapowiadał, że jeśli uda mu się zebrać 100 tysięcy subskrybentów na YouTube, opublikuje szokujący film. Wówczas mu się to nie udało, jednak internauci obecnie wierzą w to, że takie wideo zostanie dodane do kanału zmarłego, jeśli liczba „subów” obecnie przekroczy ten poziom

Dawid Ozdoba żyje? Internet aż huczy od plotek!

Teorii spiskowych na temat Dawida Ozdoby pojawia się w internecie całe mnóstwo przy okazji Pandora Gate. Niektóre wydają się być mało wiarygodne, a inne nieco bardziej. W gąszczu informacji można również znaleźć plotki na temat tego, że Dawid Ozdoba żyje. Czy to rzeczywiście może być prawda?

Do tego typu informacji trzeba zawsze podchodzić z przymrużeniem oka i tym razem również tak jest. Nie można wykluczyć tego, że Ozdoba wiedział o złej stronie bardzo wielu polskich gwiazd internetu. Osoby, które go znały uważają jednak, że jednocześnie był to bardzo wrażliwy mężczyzna, który nie radził sobie psychiczne z falą hejtu, która jest nieunikniona w przypadku występowania podczas gal freak fightowych.

Dawid Ozdoba nie posiadał również dużego majątku, który pozwalałby mu zaszyć się na wiele miesięcy, zmienić tożsamość czy przejść operacje plastyczne pozwalające na zmianę wyglądu chociażby w mniejszym stopniu. Osoby publikujące w internecie plotki o rzekomej upozorowanej śmierci tancerza z pewnością nie zdają sobie sprawy z tego, jak ciężkie jest tego typu przedsięwzięcie i jak wielkich nakładów finansowych (i nie tylko) wymaga. Szczególnie w dzisiejszych czasach.

A jakie jest wasze zdanie na temat Dawida Ozdoby i jego rzekomej wiedzy na temat tego, co wybuchnie w 2023 roku w polskiej sieci? Mógł wiedzieć o jeszcze innych przypadkach przestępstw jak te, które zarzucane są Stuu i nie tylko?

4.9 / 5. Ocen: 341

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x