Darmowy voucher od bukmachera STS na Turniej Czterech Skoczni

Legalny bukmacher STS oferuje graczom „Mobilny bonus” o wartości 25 PLN. Wystarczy pobrać aplikację mobilną tego operatora, aby otrzymać darmowe środki.

Darmowy voucher 2020 od bukmachera STS

Darmowy voucher 2020 od bukmachera STS

Ta oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od dnia 28.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 31.12.2019 r. do godziny 23:59.

Warunki promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera STS.pl, a następne jej zainstalowaniu na telefonie lub tablecie. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, a w dodatku w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.

Następnie trzeba zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania vouchera w sekcji „Bonusy i akcje” w bocznym menu aplikacji.

betfan obstawianie bez podatku od gier
Betfan oferuje typowanie meczów bez podatku + darmowy bonus 3100 PLN.

Po spełnieniu tych warunków na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 25 PLN i to be dokonania żadnej wpłaty.

STS: Darmowy kod bonusowy 2020

Każdy gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym na bukmachera STS otrzyma w zamian freebet o wartości 29 PLN i bez dokonania żadnej wpłaty!

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafią kolejne darmowe środki w wysokości depozytu. Gracz maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie