Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS

Najnowsza promocja bukmachera STS to „Ekstra 30 PLN”. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia dokonać łącznego obrotu za co najmniej 200 złotych, aby otrzymać w prezencie bonus w kwocie 30 złotych.

Bonus bukmacherski za darmo

Bonus bukmacherski za darmo w STS online

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik bukmachera STS, który posiada aktywne konto u tego operatora oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Ekstra 30 PLN” trwa do odwołania. Jednak składa się ona z okresów rozliczeniowych, tj. etapów, które trwają od każdego poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji musi do niej dołożyć. Zrobić do trzeba na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Jedynie kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.85 biorą udział w tej akcji. Typy znajdujące się na zakładzie mogą pochodzić z każdej dyscypliny z oferty bukmachera STS.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Stawka kuponów zarówno ta minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera STS online. Jednak w promocji nie biorą udziału zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który w czasie trwania jednego etapu zagrał kupony za ŁĄCZNĄ kwotę minimum 200 złotych otrzyma w gratisie 30 złotych. I to bez żadnego znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus w STS online za darmo 2020

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus o wartości 30 złotych i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy założyć konto online u wspomnianego operatora i wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać te środki w godzinę po rejestracji. Cały bonus 29 PLN można wykorzystać na obstawianie meczów z całej oferty STS.

Na kolejne darmowe środki typerzy mogą liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Maksymalny bonus jaki znajdzie się na koncie gracza to 1200 złotych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie