Darmowy bonus u bukmachera BetClic

Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „siatkarski cashback”. W tej akcji operator przyznaje zwrot 10% stawki. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN i to niezależenie jak zostały rozliczone kupony.

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji. Warto jest wiedzieć, że trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

W ramach taj akcji kwalifikują się kuponu SOLO oraz AKO, które zostaną zagrane w dniach od 12 do 19 września, a ich kurs będzie nie mniejszy niż 1.50.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z siatkówki. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona, więc każdy gracz sam wybiera za jaką kwotę zagra kupon.

Kod na bonus

Ilość kuponów na jednego gracza jest dowolna.

Bukmacher BetClic na koniec akcji dokona zsuwania wszystkich stawek kuponów spełniających powyższe warunki promocji. Następnie przyzna bonus 10% wszystkich stawek. W ramach tej akcji gracz może otrzymać nawet 500 PLN

BetClic: Cashback do 500 PLN

Bukmacher BetClic oferuje graczom zakład bez ryzyka do 500 PLN. Chcąc skorzystać z Cahsbacka należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Jak się okaże, że kupon został rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie