Darmowy bonus dla każdego gracza codziennie od STS.

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi darmowe środki codziennie za obstawienie meczy w ramach akcji „Ekstra 35 PLN”. Wystarczy obstawiać zakłady wielozdarzeniowe z oferty „na żywo”, aby odbierać bonusy.

Bonus dla typerów każdego dnia.

Bonus dla typerów każdego dnia.

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Przyczyna tego trzeba przyznać, że jest niezwykle prosta. Coraz więcej lig wraca do rozgrywek po przerwie, a tym samym gracze mają z czego wybierać zdarzenia.

Z drugiej strony legalny bukmacher STS online wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje akcję „Ekstra 35 PLN”, która trwa do 7 czerwca.

Pamiętaj, jeśli chcesz skorzystać z tej oferty to koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Drugi warunek, jaki musi spełnić gracz jest to kliknięcie w przycisk „Weź udział” znajdujący się w zakładce bonusowej „Ekstra 35 PLN”.

Obstawiaj i obieraj bonusy.

Następnie pozostaje już graczom wyłącznie obstawienie meczy. W ramach akcji „Ekstra 35 PLN” bukmacher STS dopuszcza jedynie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50,

Typer musi mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty „na żywo”. Nadmienić jednak trzeba że nie ma znaczenia z jakiej dyscypliny będą pochodzić te zdarzenia.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN. Chociaż wykluczone z tej oferty są wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 5 PLN. Dobrą wiadomością jest niewątpliwie fakt, że każdego dnia w trakcie tej akcji typerzy mogą liczyć na jeden bonus.

Bonus powitalny w STS:

Bukmacher STS każdemu graczowi przyznaje już na sam początek darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik musi jedynie wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych typer otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości, a maksymalnie może to być nawet 1200 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może skorzystać z usługi Betgames. Dostępne są chociażby tam takie gry, jak poker online. I to co istotne legalnie można w niego grać i za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie