Darmowe bonusy na KSW 56 i UFC u legalnego bukmachera eFortuna

Bukmacher eFortuna online oferuje graczom najnowszą akcję promocyjną „Ekspert +”. Wystarczy typować walki z KSW 56 i UFC, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Obstawiaj KSW 56 i wygrywaj gotówkę.

Obstawiaj KSW 56 i wygrywaj gotówkę.

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak chociażby Materla vs Soldic, Narkun vs, Erslan czy Felder vs Dos Anjos.

Akcja „Ekspert +” dostępna jest graczom na stronie www.eFortuna.pl do 14 listopada do godziny 19:00. Należy jednak mieć na uwadze, że swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus za typowanie MMA:

Dopuszczone przez bukmachera eFortuna w ramach „Ekspert +” są wyłącznie zakłady AKO, na których muszą być wyłącznie następujące walki:

Na każdą z wymienionych pojedynków gracz musi oddać wyłącznie typy w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty.

Gracz ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 5 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali mecze to oprócz wygranej gotówki otrzymają extra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod bonusowy w eFortunie 2020:

Bukmacher eFortuna oferuje swoim nowym graczom ciekawy pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas typer za założenie konta otrzyma 20 PLN bez wpłaty własnej, premię równowartości depozytu do 2000 PLN, a także będzie mógł liczyć na premię do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie