Darmowa kasa na Mundial w piłce ręcznej od Fortuny

Czas na pierwszą duża imprezę w tym roku. A dokładnie Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej, które odbywają się w Egipcie. Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję, w której użytkownicy mogą otrzymać pewne środki.

Fortuna rozdaje kasę na Mistrzostwa Świata w piłkę ręczną

Fortuna rozdaje kasę na Mistrzostwa Świata w piłkę ręczną

Trzeba powiedzieć, że już w czwartek swoje spotkanie rozegrają Polacy, którzy zmierzą się z Tunezją. Poza tym dojdzie jeszcze do takich pojedynków m.in. Portugalia vs Islandia czy też Norwegia vs Francja.

Bukmacher www.eFortuna.pl wychodzi na przeciw swoim typerom o oferuje limitowaną akcję promocją z okazji tego Mundialu – „Pewniak na piłkę ręczną”. Wspomniana oferta dostępna jest wszystkim graczom do 17 stycznia do godziny 23:59.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji jest zagranie co najmniej trzech zakładów w trzy różne dni trwania tej promocji, na którym to kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty przedmeczowej z Mundialu w piłką ręczną.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Dodatkowo trzeba więc, żeby zakłady spełniały następująco warunki:

  • gracz ma prawo wyboru, jaki będzie to kupon SOLO, AKO czy MAXIKOMBI
  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka minimalna kupony to 20 PLN

Typer, który spełni powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. I to nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej 2021:

Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci następujących bonusów:-

  • darmo 20 PN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashback do 210 PLN

Użytkownik który chce dokonać aktywacji wymienionych wyżej bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie