Darmowa gotówka za obstawienie meczy od STS. Pula nagród 10 000 złotych.

Czas na spotkania rewanżowe w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na najbliższe dwa dni zaplanowano cztery pojedynki w tych rozgrywkach. Natomiast bukmacher STS przygotował promocję, w której to gracze oprócz wygranej mogą otrzymać extra gotówkę, ponieważ pula nagród wynosi 10 0000 PLN.

Bonus na Ligę Mistrzów

Bonus na Ligę Mistrzów w STS

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 8 marca do 11 marca do godz. 21:00. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do tej oferty koniecznie trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w opcję „weź udział” w zakładce „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów„.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których to muszą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia z oferty przedmeczowej, na takie pojedynki, jak:

  • RB Lipsk vs Tottenham
  • Valencia vs Atalanta
  • Liverpool vs Atl. Madryt
  • PSG vs Dortmund

Typer musi mieć na uwadze, że na każdy zakład może oddać wyłącznie typy z oferty podstawowej, tj. „1 x 2, czyli wygrana zespołu gospodarzy/gości lub remis”.

betfan obstawianie bez podatku od gier
Betfan oferuje typowanie meczów bez podatku + darmowy bonus 3100 PLN.

Stawka zakładu musi wynieść dokładną kwotę 21 złotych. Natomiast w tej ofercie nie bierze udziału żadnej zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Gracze, którzy poprawnie wytypują spotkania w Lidze Mistrzów to oprócz wygranej podzielą się pulą nagród, która to wynosi 10 000 złotych.

Bonus bez wpłaty od STS

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi już na sam start darmowe środki i to bez dokonywania depozytu o wartości 29 złotych. Ten bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Użytkownik natomiast, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na extra premię, które może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie