Darmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

W związku z US OPEN bukmacher BetClic oferuje ciekawą promocję swoim graczom, w której to przyznaje bonus 10% stawki za jaką zostały zagrane wszystkie kupony z tenisa. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Bonus do 500 PLN za aktywność u bukmachera BetClic

Bonus do 500 PLN za aktywność u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać do dnia 1 września do godz. 23:59. Warto jest nadmienić, że własnie do tego momentu wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone przez bukmachera.

Należy jednak pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Freebet w STS
Freebet w STS

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony, na których znajdują się z tenisa z oferty na żywo. Bukmacher BetClic dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i AKO.

Należy jednak pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Ilość kuponów jak i stawka każdego z nich jest dowolna.

W tej promocji nie biorą udziału kupony:

  • mające takie same zdarzenia
  • z wykorzystaną opcją Cashout
  • zagrane systemem
  • zawarte za środki bonusowe

Bukmacher Betclic przyzna bonus o wartości 10% sumy wszystkich stawek spełniających powyzsze kryteria promocji, np. gracz zagrał kupony na łączną kwotę 550 PLN. Otrzyma w dniu 2 września bonus o wartości 55 PLN.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowy graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny BetClic podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany operator dokona Ci zwrotu stawki kuponu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie