Crystal Palace – Brighton: Typy, kursy (27.09.2021)

Szóstą serie gier w angielskiej Premier League zakończy spotkanie na Selhurst Park w Londynie. Obie drużyny nie strzelają wiele goli, dlatego gradu bramek się nie spodziewamy. Czy zobaczymy na boisku polskiego pomocnika Jakuba Modera? Transmisja spotkania na Canal+.

Crystal Palace – Brighton: Typy, kursy (27.09.2021)

Typy na mecz Crystal Palace – Brighton

  • 2.90 – 3.20 – 2.55 (STS)
  • 3.10 – 3.10 – 2.52 (Fortuna)
  • 3.10 – 3.15 – 2.50 (Betclic)

Drużyna z Londynu po pięciu kolejkach zajmuje piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki. Tak wygląda bilans spotkań. W meczach u siebie zanotowali wygraną oraz remis.

Klub Jakuba Modera spisuje się na początku sezonu o wiele lepiej. Siedem punktów więcej od poniedziałkowego rywala, co daje szóste miejsce w tabeli.

W tym meczu idziemy w stronkę underu bramkowego. Drużyna gości ma bardzo szczelną defensywę, bo zaledwie cztery stracone gole. Z kolei Crystal Palace tych goli za dużo nie strzela. Bardzo dobrze wygląda po przyjściu lewego wahadłowego Marca Cucurelli blok defensywny zabezpieczany przez lidera tej formacji Lewisa Dunka.

Wydaje nam się, że drużyna gości będzie w tym meczu skupiała się na defensywie i preferowanym stylem będzie maksymalnie średni pressing i czekanie na kontry. Brighton wiele goli nie strzela dlatego według nas dwie bramki to maksimum w tym starciu.

Nasz typ: under 2.5 gola (kurs 1.62 na www.sts.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Crystal Palace – Brighton: Typy, kursy (27.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P