CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (25.01.2023)

Mecze ćwierćfinałowe wielkoszlemowego turnieju Australian Open w tym mecz Magdy Linette z Czeszką Karoliną Pliskovą, mecze Ligi Mistrzów siatkarzy: Jastrzębski Węgiel – VFB Friedrichshafen, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino Itas i Berlin Recycling Volleys – Aluron CMC Warta Zawiercie oraz inne sportowe wydarzenia w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (25.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (25.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne – mecze ćwierćfinałowe
Transmisja: Eurosport 1

10:10 Biathlon: Mistrzostwa Europy Lenzerheide 2023 – bieg indywidualny kobiet
Transmisja: TVP Sport

10:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz – 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 2

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy Espoo 2023 – program krótki par sportowych
Transmisja: Polsat Sport

13:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kronplatz – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 2

13:45 Snooker: Turniej Shoot Out – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Biathlon: Mistrzostwa Europy Lenzerheide 2023 – bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

15:00 Kolarstwo: Challenge Mallorca – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Halkbank Ankara – Hebar Pazardżik
Transmisja: Polsat Sport

15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy Espoo 2023 – ceremonia otwarcia
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Snooker: Turniej Shoot Out – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

16:40 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy Espoo 2023 – program krótki solistów
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:45 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel – VFB Friedrichshafen
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Ziraat Bank Ankara – ACH Volley Lublana
Transmisja: Polsat Sport News

18:30 Żeglarstwo: Volvo Ocean Race
Transmisja: Eurosport 1

18:30 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii – studio
Transmisja: TVP Sport

19:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy Espoo 2023 – program krótki solistów
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport Premium 2

19:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Berlin Recycling Volleys – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:50 Koszykówka mężczyzn, EuroCup: WKS Śląsk Wrocław – Veolia Towers Hamburg
Transmisja: Polsat Sport News

19:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Cucine Lube Civitanova – Knack Roeselare
Transmisja: Polsat Sport Premium 3 PPV

19:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Montpellier HSC VB – Vojvodina NS Seme Nowy Sad
Transmisja: Polsat Sport Premium 5 PPV

19:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Tours VB – Benfica Lizbona
Transmisja: Polsat Sport Premium 6 PPV

20:00 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii ćwierćfinał: FC Barcelona – Real Sociedad
Transmisja: TVP Sport

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino Itas
Transmisja: Polsat Sport

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Sir Sicoma Monini Perugia – SWD Powervolleys Düren
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Decospan VT Menen – CEZ Karlovarsko
Transmisja: Polsat Sport Premium 4 PPV

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – NEC Nijmegen
Transmisja: Polsat Sport Fight

21:00 Golf: Turniej Farmers Insurance Open
Transmisja: Eurosport 2

21:45 Snooker: Turniej Shoot Out – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

23:00 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii ćwierćfinał: CA Osasuna – Sevilla FC
Transmisja: TVP Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – San Jose

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Los Angeles

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Florida

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Boston

01:35 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Vegas

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Buffalo

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Winnipeg

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Washington

03:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Anaheim

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Chicago

12:00 Hokej: NHL On The Fly

12:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz o 31. miejsce: Urugwaj – Algieria

15:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz o 29. miejsce: Arabia Saudyjska – Maroko

17:30 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, ćwierćfinał: Norwegia – Hiszpania

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz o 27. miejsce: Korea Płd. – Macedonia Północna

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, ćwierćfinał: Dania – Węgry

18:10 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Borussia Dortmund

20:00 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, ćwierćfinał: Francja – Niemcy

20:00 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, ćwierćfinał: Szwecja – Egipt

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – Union Berlin

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Borussia Moenchengladbach

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Eintracht Frankfurt

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – VfL Bochum

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz o 25. miejsce: Chile – Tunezja

20:40 Piłka nożna, Carabao Cup półfinał: Nottingham Forest – Manchester United

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x