CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (02.02.2022)

Mecze koszykarskie w europejskich pucharach drużyn Legii Warszawa i Śląska Wrocław oraz spotkanie Developresu BELLA DOLLINA Rzeszów w Lidze Mistrzyń siatkarek to m.in. najważniejsze wydarzenia sportowe w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - ŚRODA (02.02.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (02.02.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (02.02.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:25 Piłka nożna, Eliminacje MŚ: Argentyna – Kolumbia
Transmisja: TVP Sport

02:30 Piłka nożna, Eliminacje MŚ: Brazylia – Paragwaj
Transmisja: TVP Sport

12:00 Kolarstwo: Tour of Saudi Arabia – 2. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: THY Stambuł – Igor Gorgonzola Novara
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Walencji – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

17:25 Koszykówka mężczyzn, Puchar Europy FIBA: Legia Warszawa – ZZ Leiden
Transmisja: TVP Sport

17:55 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Tofas Bursa – BAXI Manresa
Transmisja: nSport+

18:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Dresdner SC – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Piłka nożna, Ćwierćfinał Pucharu Hiszpanii: Rayo Vallecano – RDC Mallorca
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, liga portugalska: Benfica Lizbona – Gil Vicente FC
Transmisja: Eleven Sports 1

20:00 Koszykówka mężczyzn, Eurocup: WKS Śląsk Wrocław – Turk Telekom Ankara
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn: Ćwierćfinał TAURON Puchar Polski: Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, liga szkocka: Celtic Glasgow – Glasgow Rangers
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:40 Piłka nożna, liga portugalska: Belenenses SAD – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

22:00 Piłka nożna, druga połowa Ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii: Valencia CF – Cadiz CF
Transmisja: TVP Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Hokej, liga NHL: NY Rangers – Florida

01:05 Hokej, liga NHL: Philadelphia – Winnipeg

01:05 Hokej, liga NHL: New Jersey – Toronto

01:05 Hokej, liga NHL: Boston – Seattle

01:05 Hokej, liga NHL: Pittsburgh – Washington

01:35 Hokej, liga NHL: NY Islanders – Ottawa

02:05 Hokej, liga NHL: Nashville – Vancouver

02:35 Hokej, liga NHL: Dallas – Calgary

03:05 Hokej, liga NHL: Colorado – Arizona

13:55 Koszykówka kobiet, Euroliga: Galatasaray – Beretta Famila Schio

17:55 Koszykówka kobiet, Euroliga: Dynamo Kursk – Fenerbahce Stambuł

18:55 Piłka nożna kobiet, liga hiszpańska: Athletic Club – Eibar

19:30 Piłka nożna, Półfinał Pucharu Narodów Afryki: Burkina Faso – Senegal

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

Back to top button