CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (30.04.2022)

Piłkarskie emocje w europejskich ligach, turnieje tenisowe, decydująca faza mistrzostw świata w snookerze oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (30.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (30.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

03:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: LSSS Team Lębork – FC Reiter Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: UKS SMS Łódź – GKS Górnik Łęczna
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Newcastle United – Liverpool FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:30 Tenis: Turniej ATP w Monachium – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:55 Żużel, 2. liga: Unia Tarnów – Polonia Piła
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Kolarstwo: Tour de Romandie – 4. etap
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Alaves – Villarreal CF
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: Catalunya Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 3. mecz półfinałowy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Formuła E: ePrix Monako
Transmisja: Eurosport 1

14:55 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Grupa Azoty Unia Tarnów – MMTS Kwidzyn
Transmisja: TVP Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Cagliari Calcio – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

15:00 Tenis: Turniej ATP w Monachium – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Southampton FC – Crystal Palace
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Aston Villa – Norwich City
Transmisja: Canal+ Now

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Estoril – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 1

16:15 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – FC Nantes
Transmisja: Canal+ Family / Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
Transmisja: TVP Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 2. mecz półfinałowy play-off: PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – Genoa CFC
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Liga portugalska: CS Maritimo – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

18:00 Tenis: Turniej ATP w Estoril – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

18:10 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: SD Eibar – Real Saragossa
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Leeds United – Manchester City
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – UD Levante
Transmisja: Eleven Sports 1

18:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – PEC Zwolle
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: Sparta Praga – Hradec Kralove
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Premium

19:20 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 21 w Wałczu
Transmisja: TVP Sport

19:45 Sporty motorowe, NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Dover
Transmisja: Sportklub

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – FC Vizela
Transmisja: Eleven Sports 3

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Mexico Open at Vidanta – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 5. mecz ćwierćfinałowy play-off: Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Unicaja Malaga – Bitci Baskonia
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Rennes – Saint-Etienne
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Premium

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: mecz fazy play-off
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:10 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Rays – Twins

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Ottawa

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Washington

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Florida

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Boston

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Chicago

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Columbus

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Tampa Bay

02:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Calgary

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Colorado

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Vegas

02:35 Hokej, Liga NHL: Dallas – Anaheim

03:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Vancouver

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Tigers

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – San Jose

04:35 Hokej, Liga NHL: Arizona – Nashville

10:00 Sporty motorowe: DTM – Portimao

12:00 NHL On The Fly

12:25 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Man City – Brighton

12:50 Rugby, Six Nations kobiet: Walia – Włochy

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Ingolstadt – Hamburger SV

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Paderborn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – Jahn Regensburg

14:25 Piłka nożna, Półfinał Pucharu Włoch kobiet: Roma – Empoli

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Bayern Monachium

15:10 Rugby, Six Nations kobiet: Francja – Anglia

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Lulea – Farjestad

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Arminia Bielefeld – Hertha Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – FC Koeln

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – VfL Wolfsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – VfL Bochum

15:55 Rugby, Premiership: Gloucester – Bath

16:00 Sporty motorowe, Indycar: INDY Grand Prix of Alabama – trening

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – SC Freiburg

19:25 Sporty motorowe, Indycar: INDY Grand Prix of Alabama – kwalifikacje

20:00 Major League Baseball: Cardinals – Diamondbacks

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Erzgebirge Aue

20:50 Rugby, Six Nations kobiet: Irlandia – Szkocja

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x