CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (26.03.2022)

Półfinałowe mecze TAURON Pucharu Polski siatkarek a także kolejne mecze w tenisowych turniejach ATP i WTA w Miami oraz wiele innych sportowych wydarzeń w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (25.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (26.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Koszykówka mężczyzn, NCAA March Madness 1/8 finału: Purdue Boilermakers – Saint Peter’s Peacocks
Transmisja: Canal+ Sport 2

00:25 Piłka nożna, Eliminacje mistrzostw świata: Argentyna – Wenezuela
Transmisja: TVP Sport

01:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Miami Heat – New York Knicks
Transmisja: Canal+ Sport

01:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:35 Koszykówka mężczyzn, NCAA March Madness 1/8 finału: UCLA Bruins – North Carolina Tar Heels
Transmisja: Canal+ Sport 2

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics – Arefjallsloppet
Transmisja: TVP Sport

10:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy – konkurs drużynowy
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Snooker: Turniej Gibraltar Open – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 2

10:10 Stan futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

10:30 Golf, Turniej DP World Tour: Commercial Bank Qatar Masters – runda 3
Transmisja: Golf Channel

10:55 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Gaziantep Basketbol – Büyükçekmece Basketbol
Transmisja: Sportklub

11:00 Biegi narciarskie: Ski Classics – Arefjallsloppet
Transmisja: TVP Sport

12:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie – slopestyle
Transmisja: Eurosport 2

12:10 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program dowolny solistów
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Snooker: Turniej Gibraltar Open – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 2

13:25 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Medyk Konin – UKS SMS Łódź
Transmisja: TVP Sport

13:30 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Tofaş
Transmisja: Sportklub

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka kobiet, TAURON Puchar Polski półfinał: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna mecz towarzyski: Chorwacja – Słowenia
Transmisja: Polsat Sport News

15:15 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii – 6. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Tenis: Turniej WTA w Miami – mecz 3. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Frutti Extra Bursaspor – Darüşşafaka Tekfen
Transmisja: Sportklub

16:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Grupa Azoty Unia Tarnów – Górnik Zabrze
Transmisja: TVP Sport

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program dowolny par tanecznych
Transmisja: Eurosport 1

17:05 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program dowolny par tanecznych
Transmisja: Polsat Sport News

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Twarde Pierniki Toruń
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Puchar Polski półfinał: E.LECLERC MOYA Radomka Radom – Ił Capital Legionovia Legionowo
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka nożna mecz towarzyski: Irlandia – Belgia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:55 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Tenis: Turniej WTA w Miami – mecz 3. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

18:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Hereda San Pablo Burgos – Casademont Saragossa
Transmisja: Sportklub

18:20 Piłka nożna mecz towarzyski: Anglia – Szwajcaria
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie walka: Marcin Siwy – Rydell Booker
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:00 Golf, Turniej World Golf Championship: Dell Technologies Match Play – dzień 4
Transmisja: Golf Channel

19:40 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program dowolny par tanecznych
Transmisja: Polsat Sport News

19:55 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Semt77 Yalovaspor – Türk Telekom
Transmisja: Sportklub

20:00 Tenis: Turniej WTA w Miami – mecz 3. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

20:00 Boks, Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie waga ciężka: Marcin Siwy – Rydell Booker
Transmisja: Polsat Sport

20:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:15 Boks, Gala w Londynie waga junior ciężka: Richard Riakporhe – Deion Jumah
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:25 Snooker: Turniej Gibraltar Open – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:25 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 20 w Białymstoku
Transmisja: TVP Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cuprum Lubin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport News

20:35 Piłka nożna mecz towarzyski: Niemcy – Islandia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:35 Piłka nożna mecz towarzyski: Holandia – Dania
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Herbalife Gran Canaria – Lenovo Tenerife
Transmisja: nSport+

23:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:30 Piłka nożna: mecze towarzyskie – magazyn
Transmisja: Polsat Sport News

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Pittsburgh

00:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Washington

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Columbus

02:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Arizona

02:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Philadelphia

11:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: Real Madryt – Levante

12:00 NHL On The Fly

12:50 Rugby, Six Nations kobiet: Szkocja – Anglia

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg

13:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – Eskilstuna

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: Sassuolo – AS Roma

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Brynas – Orebro

15:10 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur

15:55 Rugby, Premiership: Saracens – Bristol Bears

17:30 Hokej, Liga NHL: Boston – NY Islanders

17:35 Rugby, Six Nations kobiet: Irlandia – Walia

17:35 Hokej, Liga NHL: Detroit – Tampa Bay

17:55 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – THW Kiel

19:15 Enfusion #105: Tevettes vs Bchiri

20:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Chicago

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x