CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (24.04.2022)

Finałowy mecz turnieju WTA w Stuttgarcie z udziałem Igi Świątek, emocje piłkarskie w europejskich ligach, dziewiąty dzień mistrzostw świata w snookerze oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (24.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga słomkowa: Amanda Lemos – Jessica Andrade
Transmisja: Polsat Sport

01:35 Piłka nożna, Liga MLS: DC United – New England Revolution
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:30 Sporty walki, Bellator 279: Cyborg vs. Blencowe 2
Transmisja: TVP Sport

08:45 Formuła 3: Grand Prix Włoch – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź
Transmisja: TVP Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:15 Formuła 2: Grand Prix Włoch – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:35 Kolarstwo kobiet: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Porsche Supercup: Wyścig we Włoszech
Transmisja: Eurosport 2

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Portugalii – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Salernitana – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Rennes – FC Lorient
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:00 Tenis: Turniej WTA w Strasburgu – mecz finałowy (Iga Świątek – Aryna Sabalenka)
Transmisja: Canal+ Premium

13:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 9. dzień
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

13:15 Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
Transmisja: Eurosport 1

13:40 Żużel: eWinner 1. liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Tenis: Turniej ATP w Belgradzie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Portugalii – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: ISPS Handa Championship in Spain – finał
Transmisja: Golf Channel

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz o 5. miejsce: Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Brighton & Hove Albion – Southampton FC
Transmisja: Canal+ Family

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Chelsea Londyn – West Ham United
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Burnley FC – Wolverhampton Wanderers
Transmisja: Canal+ Now

14:55 Wyścigi konne: Służewiec 2022 – otwarcie sezonu
Transmisja: TVP Sport

14:55 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

15:25 Piłka nożna, Liga szkocka: Ross County – Celtic FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Portugalii – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport News

15:30 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 9. dzień
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:10 Piłka ręczna kobiet, Eliminacje mistrzostw Europy: Polska – Szwajcaria
Transmisja: TVP Sport

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – RC Strasbourg
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

17:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 9. dzień
Transmisja: Eurosport 1

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 3. mecz ćwierćfinałowy play-off: Twarde Pierniki Toruń – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – Everton FC
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga rewanżowy mecz o 7. miejsce: Krispol Września – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Genoa CFC – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Royale Union SG – RSC Anderlecht
Transmisja: Eleven Sports 4

18:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin
Transmisja: TVP Sport

18:25 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

18:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca – Lenovo Teneryfa
Transmisja: Sportklub

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Apator Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Hradec Kralove – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 9. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Zurich Classic of New Orleans – finał
Transmisja: Golf Channel

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga mecz półfinałowy play-off: ŁKS Commercecon Łódź – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Rayo Vallecano
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:15 Żużel: Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA
Transmisja: Canal+ Family

21:35 Piłka nożna, Liga MLS: Orlando City SC – New York Red Bulls
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Rays – Red Sox

01:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Nashville

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Montreal

02:05 Hokej, Liga NHL: San Jose – Chicago

02:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – Seattle

03:00 Major League Baseball: Mariners – Royals

04:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – St. Louis

04:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Vancouver

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Anaheim

12:20 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Vittsjo

12:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Lazio – Juventus

12:30 NHL On The Fly

12:50 Rugby, Six Nations kobiet: Anglia – Irlandia

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Orebro

13:20 Piłka ręczna: Finał Pucharu Niemiec

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Hannover

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Nuernberg – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Hansa Rostock

13:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – Umea IK

14:25 Hokej, Liga szwedzka: Rogle – Farjestad

14:55 Piłka nożna, TP Mazembe – Pyramids FC

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – FC Augsburg

15:25 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Tottenham – Chelsea

15:55 Rugby, Premiership: Saracens – Exeter Chiefs

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – VfB Stuttgart

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Orlando Pirates – Simba SC

19:00 Hokej, Liga NHL: Columbus – Edmonton

19:05 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Carolina

19:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Detroit

19:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

19:40 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: Everton – Arsenal

20:00 Major League Baseball: Twins – White Sox

21:00 Futbol amerykański, Liga USFL: New Orleans Breakers – Tampa Bay Bandits

21:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Al Ahly Tripoli – Al Ittihad

22:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Pittsburgh

23:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: RS Berkane – Al Masry

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x