CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (25.04.2022)

Emocje piłkarskie w europejskich ligach, dziesiąty dzień mistrzostw świata w snookerze oraz inne sportowe wydarzenia w poniedziałkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (25.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (25.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

14:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 10. dzień
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga półfinał play-off: Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport

17:40 Żużel: eWinner 1. liga: Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:50 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:50 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 3. mecz ćwierćfinałowy play-off: WKS Śląsk Wrocław – Zastal Enea BC Zielona Góra
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: SC Braga – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 3

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 10. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga półfinał play-off: Polski Cukier Avia Świdnik – MKS Będzin
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga angielska: Crystal Palace – Leeds United
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: UD Almeria – Sporting Gijon
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:00 Ekstraklasa po godzinach – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

21:00 Magazyn PGE Ekstraligi
Transmisja: Eleven Sports 1

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Boavista FC – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

23:00 Jej Wysokość Premier League – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Hokej, Liga NHL: Washington – Toronto

01:00 Hokej, Liga NHL: Florida – Tampa Bay

01:00 Major League Baseball: Phillies – Brewers

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Colorado

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Boston

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Minnesota

02:35 Hokej, Liga NHL: Anaheim – St. Louis

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – San Jose

12:00 NHL On The Fly

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: Kristianstad – Linkoping

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: IFK Kalmar – Brommapojkarna

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: Hacken – Rosengard

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: Djurgarden – Eskilstuna

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x