CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (25.03.2022)

Kolejne mecze w tenisowych turniejach ATP i WTA w Miami oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (25.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (25.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Koszykówka mężczyzn, NCAA March Madness mecz 1/8 finału: Gonzaga Bulldogs – Arkansas Razorbacks
Transmisja: Canal+ Sport 2

00:25 Piłka nożna, Eliminacje mistrzostw świata: Urugwaj – Peru
Transmisja: TVP Sport

02:30 Piłka nożna, Eliminacje mistrzostw świata: Brazylia – Chile
Transmisja: TVP Sport

02:35 Koszykówka mężczyzn, NCAA March Madness mecz 1/8 finału: Duke Blue Devils – Texas Tech Red Raiders
Transmisja: Canal+ Sport 2

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata Montpellier 2022 – program krótki par tanecznych
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport

14:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
Transmisja: Eurosport 1

14:55 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:15 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Polsat Sport News

16:30 Snooker: Turniej Gibraltar Open – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Tenis: Turniej WTA w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

17:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 6 – ważenie
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: KS Azoty-Puławy – ORLEN Wisła Płock
Transmisja: TVP Sport

17:30 Żużel: Kryterium Asów
Transmisja: nSport+

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka nożna mecz towarzyski: Norwegia – Słowacja
Transmisja: Polsat Sport News

17:55 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:00 Tenis: Turniej WTA w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

19:00 Boks, Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim waga superśrednia: Łukasz Stanioch – Hadillah Mohoumadi
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:55 Piłka nożna, Turniej 8 Narodów U-20: Polska – Anglia
Transmisja: TVP Sport

20:05 Piłka nożna mecz towarzyski: Luksemburg – Irlandia Północna
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:25 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: ŁKS Łódź – Miedź Legnica
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Tenis: Turniej WTA w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Golf, Turniej World Golf Championship: Dell Technologies Match Play – dzień 3
Transmisja: Golf Channel

21:05 Piłka nożna mecz towarzyski: Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

22:00 Boks: Gala w Newcastle waga superlekka: Lewis Ritson – Dejan Zlaticanin
Transmisja: Eurosport 1

23:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:30 Piłka nożna: mecze towarzyskie – magazyn
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Dallas

00:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Florida

00:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Tampa Bay

00:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Detroit

01:00 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Vancouver

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Ottawa

02:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – San Jose

03:00 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Chicago

03:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Nashville

15:55 Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata play-off: Demokratyczna Republika Kongo – Maroko

17:55 Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata play-off: Kamerun – Algieria

17:55 Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata play-off: Mali – Tunezja

20:25 Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata play-off: Ghana – Nigeria

20:25 Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata play-off: Egipt – Senegal

20:40 Rugby, Premiership: Gloucester – Worcester Warriors

23:00 NHL On The Fly

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x