CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (25.02.2022)

Mecz koszykarzy reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata i konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (25.02.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (25.02.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

01:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Brooklyn Nets – Boston Celtics
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:50 Kolarstwo: UAE Tour – 6. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Sporty walki: ONE Championship – Full Circle – Singapur
Transmisja: TVP Sport

14:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Tenis: Turniej WTA w Doha – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata w Hinzenbach – konkurs drużynowy
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Snooker: Turniej European Masters – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis: Turniej WTA w Doha – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:00 Skoki narciarskie mężczyzn: Puchar Świata w Lahti – konkurs indywidualny
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / nSport+

17:55 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw świata: Estonia – Polska
Transmisja: TVP Sport

18:00 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Zenit Sankt Petersburg – FC Barcelona
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

19:00 Boks, Babilon Boxing Show w Żyrardowie: Ewelina Pękalska – Egine Kayange
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:00 Snooker: Turniej European Masters – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The Honda Classic – runda 2
Transmisja: Golf Channel

20:05 Sporty walki: Gala TFL 24 w Lublinie
Transmisja: TVP Sport

20:30 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Widzew Łódź – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:55 Piłka nożna, Liga włoska: Genoa CFC – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Levante – Elche
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga angielska: Southampton FC – Norwich City
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: UD Almeria – CF Fuenlabrada
Transmisja: Eleven Sports 3 / nSport+

23:00 Sporty walki, Bellator 275 waga średnia: Gegard Mousasi – Austin Vanderford
Transmisja: TVP Sport

23:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Hokej, Liga NHL: Florida – Columbus

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – New Jersey

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Washington

02:35 Hokej, Liga NHL: Nashville – Dallas

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Calgary

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Boston

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – NY Islanders

12:00 Piłka nożna, Liga Europy: losowanie 1/8 finału

12:20 NHL On The Fly

13:00 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: losowanie 1/8 finału

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Amazulu – Setif

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Merrikh – Al Hilal

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Holstein Kiel

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Erzgebirge Aue

19:55 Rugby, Six Nations U-20: Anglia – Walia

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Raja – Horoya

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – VfB Stuttgart

20:40 Rugby, Premiership: Worcester Warriors – Harlequins

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Irlandia – Włochy

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Szkocja – Francja

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x