CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (18.03.2022)

Pierwszy dzień lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Świata w Belgradzie, tenisowe turnieje ATP i WTA w Indian Wells oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (18.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (18.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

09:20 Lekkoatletyka, Halowe mistrzostwa świata Belgrad 2022: 1. dzień – sesja poranna
Transmisja: TVP Sport

11:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – drużynowy slalom równoległy mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Piłka nożna, Liga Mistrzów: losowanie par ćwierćfinałowych
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:05 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg sprinterski kobiet
Transmisja: Eurosport 1 / Polsat Sport

14:45 Kolarstwo: Bredene Koksijde Classic
Transmisja: Eurosport 1

15:40 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg sprinterski mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

17:00 FIA World Endurance Championship: 1000 Miles of Sebring
Transmisja: Eleven Sports 3 / Polsat Sport News

17:00 Boks, Walka o pas mistrzowski IBO w Dubaju waga lekka: Estelle Mossely – Yanina del Carmen Lescano
Transmisja: Eurosport 1

17:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 1

17:15 Lekkoatletyka, Halowe mistrzostwa świata Belgrad 2022: 1. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: GTK Gliwice – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / nSport+

18:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Megeve – jazda po muldach
Transmisja: Polsat Sport News

18:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

18:45 FIA World Endurance Championship: 1000 Miles of Sebring
Transmisja: Eurosport 1

19:00 Turniej PGA TOUR: Valspar Championship – runda 2
Transmisja: Golf Channel

20:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Widzew Łódź – Odra Opole
Transmisja: Polsat Sport News

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga angielska: Wolverhampton Wanderers – Leeds United
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga włoska: Genoa CFC – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Bilbao – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Saint-Etienne – Troyes AC
Transmisja: Eleven Sports 4 / nSport+

22:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – NY Islanders

00:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Washington

00:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Nashville

00:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Dallas

00:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Carolina

01:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Pittsburgh

02:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Buffalo

03:00 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – San Jose

03:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Detroit

03:30 Hokej, Liga NHL: Vegas – Florida

13:30 Piłka nożna, Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów

13:45 NHL On The Fly

15:00 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: losowanie ćwierćfinałów

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Amazulu – Raja Casablanca

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Merrikh – Al Ahly

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Heidenheim

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Karlsruher

19:10 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Setif – Horoya

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Borussia Moenchengladbach

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x