CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (11.03.2022)

Tenisowy turniej w Indian Wells, kolarskie wyścigi – Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (10.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (11.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

01:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport News

01:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets
Transmisja: Canal+ Sport

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiatlon
Transmisja: Polsat Sport

02:55 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Snooker: Turkish Masters – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

09:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej – mecz o 5. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiatlon
Transmisja: Polsat Sport

12:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport Fight

12:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

14:15 Kolarstwo: Wyścig Paryż-Nicea – 6. etap
Transmisja: Eurosport 1

14:20 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – bieg sprinterski kobiet
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Kolarstwo: Wyścig Tirreno-Adriatico – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:25 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach Vikersund 2022
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Trefl Sopot – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Are – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / nSport+

18:00 Sporty walki: FEN 39 – ważenie
Transmisja: Polsat Sport News

19:00 Snooker: Turkish Masters – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:35 Boks: Gala MB Boxing Night 11
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: SC Cambuur – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:00 Turniej PGA TOUR: The PLAYERS Championship – runda 2
Transmisja: Golf Channel

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Cadiz CF
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: West Bromwich Albion – Huddersfield Town
Transmisja: Eleven Sports 3

21:10 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – FC Vizela
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

22:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Hokej, Liga NHL: Detroit – Minnesota

01:00 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Vegas

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Colorado

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Winnipeg

01:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Seattle

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Arizona

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Chicago

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Columbus

02:00 Hokej, Liga NHL: Nashville – Anaheim

02:00 Hokej, Liga NHL: St. Louis – NY Rangers

03:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Tampa Bay

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – San Jose

12:00 NHL On The Fly

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Hilal – Al Merrikh

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Zamalek – WAC

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Holstein Kiel

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Sandhausen

19:10 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: FC Koeln – VfL Wolfsburg

19:55 Rugby, Six Nations U-20: Włochy – Szkocja

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Belouizdad – Jwaneng Galaxy

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Walia – Francja

20:55 Rugby, Six Nations: Walia – Francja

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x