CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (04.02.2022)

Zawody Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, ćwierćfinałowy mecz Kamila Majchrzaka w turnieju ATP 250 w Pune oraz półfinałowe mecze mistrzostw Europy w futsalu to między innymi najważniejsze wydarzenia sportowe w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - PIĄTEK (04.02.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (04.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (04.02.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:35 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Curling mecz par mieszanych: Norwegia – Włochy
Transmisja: Eurosport 1

03:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Łyżwiarstwo figurowe – zawody drużynowe
Transmisja: Eurosport 1

04:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers
Transmisja: Canal+ Sport

05:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej kobiet: Szwajcaria – ROC
Transmisja: Eurosport 2

06:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: studio
Transmisja: TVP Sport

06:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Skoki narciarskie – trening na skoczni normalnej
Transmisja: TVP Sport

07:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Skoki narciarskie – trening na skoczni normalnej
Transmisja: Eurosport 1

07:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Curling mecz par mieszanych: Wielka Brytania – Australia
Transmisja: Eurosport 2

08:30 Tenis, Ćwierćfinał turnieju ATP 250 w Pune: Kamil Majchrzak – Lorenzo Musetti
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Łyżwiarstwo figurowe – zawody drużynowe
Transmisja:

11:00 Tenis, Ćwierćfinał turnieju ATP 250 w Pune: Emil Ruusuvuori – Jiri Vesely
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Kolarstwo: Tour of Saudi Arabia – 4. etap
Transmisja: Eurosport 2

12:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: studio
Transmisja: TVP Sport / TVP 1

12:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Ceremonia Otwarcia
Transmisja: TVP Sport / TVP 1

13:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Ceremonia Otwarcia
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Tenis, Ćwierćfinał turnieju ATP 250 w Pune: Joao Sousa – Daniel Altmaier
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Tenis, Ćwierćfinał turnieju ATP 250 w Pune: Elias Ymer – Stefano Travaglia
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: studio
Transmisja: TVP Sport / TVP 1

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Walencji – 3. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:50 Futsal, Półfinał Mistrzostw Europy: Ukraina – Rosja
Transmisja: TVP Sport

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała – UNI Opole
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / nSport+

19:50 Futsal, Półfinał Mistrzostw Europy: Portugalia – Hiszpania
Transmisja: TVP Sport

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: E.LECLERC MOYA Radomka Radom – IŁCapital Legionovia Legionowo
Transmisja: Polsat Sport

20:45 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Real Madryt – Zenit Sankt Petersburg
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Angers SCO
Transmisja: Eleven Sports 2 / Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – UD Levante
Transmisja: Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Burgos CF – AD Alcorcon
Transmisja: Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: UD Almeria – UD Ibiza
Transmisja: nSport+

21:00 Piłka nożna: Puchar Anglii mecz 4. rundy: Manchester United – Middlesbrough
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: AT&T Pebble Beach Pro-Am – runda 2
Transmisja: Golf Channel

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

18:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: FC Nuernberg – Ingolstadt

18:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Heidenheim – Hannover

19:10 Piłka nożna kobiet, liga niemiecka: Hoffenheim – FC Koeln

20:20 Piłka nożna, liga niemiecka: Hertha Berlin – VfL Bochum

20:40 Rugby, liga angielska: Gloucester – London Irish

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Irlandia – Walia

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Szkocja – Anglia

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Francja – Włochy

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

Back to top button