CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.10.2022)

Piłkarskie El Clasico: Real Madryt – FC Barcelona za darmo, mecz eliminacji mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych: Łotwa – Polska oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

05:55 Lekkoatletyka: Maraton w Kapsztadzie
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:45 Lekkoatletyka: Maraton w Amsterdamie
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Śląsk Wrocław – Czarni Sosnowiec
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska – studio przed El Clasico
Transmisja: Eleven Sports 1

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:30 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Ruch Chorzów – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Rio Breogan – Gran Canaria
Transmisja: Sportklub

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: FC Motherwell – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Golf, Turniej DP World Tour: Estrella Damm N.A. Andalucia Masters – finał
Transmisja: Golf Channel

13:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa świata Saint Quentin 2022 – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:25 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa świata Saint Quentin 2022 – 5. dzień
Transmisja: TVP Sport

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Piłka ręczna mężczyzn, Eliminacje mistrzostw Europy: Łotwa – Polska
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Rennes – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Family / Eleven Sports 4

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska EL CLASICO: Real Madryt CF – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1 / Canal+ Premium

Mecz na żywo: Darmowa transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna w usłudze STS TV, wystarczy obstawić dowolny zakład przed meczem, żeby uzyskać dostęp do setek transmisji dziennie. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.STS.pl.

16:10 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Clermont Foot
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

17:10 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Legia Warszawa – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Barkom-Każany Lwów
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 2

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

18:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Real Madryt – Joventut Badalona
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Real Valladolid
Transmisja: Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – FK Mlada Boleslav
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:20 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Fayetteville – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 2

19:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Real Madryt – Joventut Badalona
Transmisja: Sportklub

19:45 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: AFC Ajax – SBV Excelsior
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski shoot out – Lublin 2022
Transmisja: TVP Sport

20:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Gas Sales Bluenergy Piacenza – Itas Trentino
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Werona – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:50 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Fayetteville – wyścig mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – UD Almeria
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

21:10 Piłka nożna, MLS 1/8 finału: Austin FC – Real Salt Lake
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Piłka nożna, Liga brazylijska: Botafogo FR – SC Internacional
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Tampa Bay

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Ottawa

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Arizona

01:30 Major League Baseball: Guardians – Yankees

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Anaheim

02:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – Nashville

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Los Angeles

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Columbus

03:30 Major League Baseball: Padres – Dodgers

04:05 Hokej, Liga NHL: San Jose – Chicago

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Vegas

04:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Calgary

11:00 LIV Golf Invitational Jeddah – Ostatnia runda

12:00 Hokej: NHL On The Fly

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Vittsjo

12:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Manchester United – Brighton

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayern Monachium – FC Koeln

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Heidenheim

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Sampdoria Genua – Juventus Turyn

14:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - spis firm w Polsce

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Kristianstad

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea – Djurgarden

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Linkoping

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Hacken

14:55 Piłka nożna, Premier League: Southampton – West Ham United

14:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – Newcastle United

14:55 Piłka nożna, Premier League: Leeds United – Arsenal Londyn

14:55 Piłka nożna, Premier League: Aston Villa – Chelsea Londyn

15:20 Rugby, Puchar Świata: Szkocja – Włochy

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – FC Augsburg

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Essen – Eintracht Frankfurt

15:55 Rugby, Premiership: Harlequins – Leicester Tigers

17:00 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – Borussia Dortmund

17:05 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – Manchester City

17:50 Rugby, Puchar Świata: Jamajka – Irlandia

19:15 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – SC Freiburg

19:40 Piłka nożna, Premier League kobiet: Reading – Arsenal Londyn

20:20 Rugby, Puchar Świata: Nowa Zelandia – Liban

21:20 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

UWAGA: Nowe bonusy na start oferują graczom najlepsi bukmacherzy: STS, Fortuna, Superbet. Szczegóły na stronie głównej w zakładce – freebety.


5 / 5. Ocen: 6

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x