CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.03.2022)

Tenisowy turniej w Indian Wells, kolarskie wyścigi – Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico a także mecze w piłkarskich i siatkarskich ligach oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Sporty walki: UFC Fight Night waga półciężka: Thiago Santos – Magomed Ankalaev; waga kogucia Marlon Moraes – Song Yadong
Transmisja: Polsat Sport

01:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Golden State Warriors – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

05:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:20 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Reiteralm – skicross
Transmisja: Eurosport 2

10:30 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun – sztafeta mieszana
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:25 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem
Transmisja: TVP Sport

11:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Schonach
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: AZS UW Darkomp Wilanów – Clearex Chorzów
Transmisja: nSport+

12:15 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – sztafeta mieszana
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:20 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – sztafeta mieszana
Transmisja: Eurosport 2

12:20 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia zamknięcia
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Korona Kielce – Apklan Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: UCAM Murcja – MoraBanc Andora
Transmisja: Sportklub

12:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Luton Town – Queens Park Rangers
Transmisja: Eleven Sports 3

13:10 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia zamknięcia
Transmisja: Polsat Sport Fight

13:10 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen
Transmisja: Polsat Sport News

13:30 Kolarstwo: Wyścig Tirreno-Adriatico – 7. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:40 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Łomża VIVE Kielce – KS Azoty-Puławy
Transmisja: TVP Sport

13:45 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun – biegi sprinterskie drużyn mieszanych
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Sevilla FC
Transmisja: nSport+

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Utrecht – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:35 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Schonach – bieg na 10 km mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Chelsea Londyn – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: West Ham United – Aston Villa
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Everton – Wolverhampton
Transmisja: Canal+ Now

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Metz – RC Lens
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – AS Monaco
Transmisja: Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slovan Liberec – Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

15:00 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – pojedyncza sztafeta mieszana
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:10 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – pojedyncza sztafeta mieszana
Transmisja: Eurosport 2

15:15 Kolarstwo: Wyścig Paryż-Nicea – 8. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Athletic Bilbao
Transmisja: Eleven Sports 3

16:25 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach Vikersund 2022 – konkurs drużynowy
Transmisja: TVP Sport

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – Rennes
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Twarde Pierniki Toruń
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Leicester City
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – Genoa CFC
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Sparta Praga – FK Pardubice
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:00 Snooker: Turkish Masters – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

18:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The PLAYERS Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – CD Alaves
Transmisja: Eleven Sports 3

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – CD Tondela
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

19:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 3. rundy
Transmisja: Canal+ Family

19:30 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 3. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:40 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Sandra SPA Pogoń Szczecin – MKS Zagłębie Lubin
Transmisja: TVP Sport

20:00 Polskie skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: #VolleyWrocław – UNI Opole
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Piłka nożna, Liga grecka: PAOK Saloniki – Pas Giannina
Transmisja: Sportklub

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Boston Celtics – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Brest – Olympique Marsylia
Transmisja: nSport+ / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – CA Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 3. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:50 Piłka nożna, MLS: Atlanta United – Charlotte FC
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Anaheim

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Chicago

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Seattle

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Arizona

02:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – NY Rangers

03:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Los Angeles

04:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Tampa Bay

11:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: FC Barcelona – Real Madryt

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Eintracht Frankfurt – Essen

13:25 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Tottenham – Manchester City

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Jahn Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Ingolstadt – Schalke 04 Gelsenkirchen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – FC Nuernberg

13:35 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – Fuechse Berlin

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Zanaco FC – Ahly Tripoli

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Simba SC – RS Berkane

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Coton Sport FC – TP Mazembe

14:25 Piłka nożna, Puchar Włoch kobiet: Empoli – AS Roma

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – FC Koeln

15:55 Rugby, Premiership: Northampton Saints – Wasps

15:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Rhein-Neckar Loewen – MT Melsungen

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: ASEC Mimosas – USGN

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Orlando Pirates – Royal Leopards

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Masry – AS Otoho

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – VfL Bochum

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld

17:45 NHL On The Fly

18:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Carolina

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – RB Lipsk

19:40 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Brighton – Arsenal Londyn

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: JS Saoura – Al Ittihad

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: CS Sfaxien – Pyramids FC

21:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Toronto

21:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

22:30 Hokej: Mikko Koivu Jersey Retirement Ceremony

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x