CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.11.2022)

Trzeci dzień mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle, hity w piłkarskiej Serie A: AS Roma – Lazio Rzym i Juventus Turyn – Inter Mediolan a także tenisowy turniej WTA Finals w Fort Worth oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga słomkowa: Marina Rodriguez – Amanda Lemos
Transmisja: Polsat Sport

00:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Internacional – Athletico Paranaense
Transmisja: Polsat Sport News

02:00 Boks, Walka o pas WBA w Minneapolis waga superśrednia: David Morrell – Aidos Yerbossynuly
Transmisja: Polsat Sport Extra

06:45 Kolarstwo: Saitama Criterium
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:50 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

12:30 Golf, Turniej Challenge Tour: Rolex Challenge Tour Grand Final supported by The R&A – finał
Transmisja: Golf Channel

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Lorient – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: St. Johnstone FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Lenovo Teneryfa – Surne Bilbao Basket
Transmisja: Sportklub

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – RCD Espanyol
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Volendam – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:30 Lekkoatletyka: Maraton w Nowym Jorku
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji – pokazy mistrzów
Transmisja: Polsat Sport News

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Aston Villa – Manchester United
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Toulouse FC – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – Hellas Werona
Transmisja: Eleven Sports 3

15:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: Fraport Skyliners – EWE Baskets Oldenburg
Transmisja: Sportklub

15:30 Piłka nożna plażowa: Puchar Interkontynentalny – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:55 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz 1. rundy: Torquay United – Derby County
Transmisja: Eleven Sports 4

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – Valencia CF
Transmisja: Eleven Sports 2

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport News

16:45 Piłka nożna plażowa: Puchar Interkontynentalny – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Rennes
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

17:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca – Basquet Girona
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: King Szczecin – PGE Spójnia Stargard
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Liverpool FC
Transmisja: Canal+ Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – PSG Stal Nysa
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – FC Banik Ostrawa
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:15 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Chorwacja – Węgry
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – RCD Mallorca
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: World Wide Technology Championship at Mayakoba – finał
Transmisja: Golf Channel

19:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Sir Safety Susa Perugia – Allianz Mediolan
Transmisja: Polsat Sport News

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:30 Piłka nożna, Liga grecka: Asteras Tripolis – AEK Ateny
Transmisja: Sportklub

20:00 Polskie skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Snooker: Champion of Champions – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Serbia – Dania
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – BBTS Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Sevilla FC
Transmisja: Eleven Sports 2

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: GD Estoril Praia – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

21:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Lakers – Cleveland Cavaliers
Transmisja: Canal+ Family

21:55 Short track: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:30 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Arizona

00:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Boston

00:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Buffalo

00:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Seattle

00:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Philadelphia

00:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Vegas

01:00 Major League Baseball: Astros – Phillies

03:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Nashville

03:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – New Jersey

03:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Anaheim

03:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Florida

12:10 Piłka nożna, Premier League: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – Greuther Fuerth

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Minden – Fuechse Berlin

14:55 Piłka nożna, Premier League: West Ham United – Crystal Palace

14:55 Piłka nożna, Premier League: Southampton – Newcastle United

14:55 Piłka nożna, Premier League: Aston Villa – Manchester United

14:55 Piłka nożna: Multiliga Premier League

14:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Leicester City – Arsenal Londyn

15:05 Rugby, Autumn Nations Series: Anglia – Argentyna

15:20 Rugby, Puchar Świata: Tonga – Samoa

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Union Berlin

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Eintracht Frankfurt – FC Koeln

17:15 Piłka nożna, Premier League: Tottenham Hotspur – Liverpool FC

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – FC Koeln

17:50 Rugby, Puchar Świata kobiet: Nowa Zelandia – Wyspy Cooka

19:40 Piłka nożna, Premier League kobiet: Manchester United – Chelsea Londyn

20:20 Rugby, Puchar Świata kobiet: Australia – Francja

20:30 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

23:00 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Detroit

23:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Toronto

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x