CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (01.05.2022)

Piłkarskie emocje w europejskich ligach, mecz finałowy mistrzostw świata w snookerze oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (01.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (01.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night: waga kogucia: Rob Font – Marlon Vera
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Boks, Walka o pasy WBC i WBO w Las Vegas waga superpiórkowa: Shakur Stevenson – Oscar Valdez
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:05 Piłka nożna, Liga MLS: Colorado Rapids – Portland Timbers
Transmisja: Polsat Sport News

04:00 Boks, Walka o pasy mistrzowskie WBC i WBO w Las Vegas waga super piórkowa: Oscar Valdez – Shakur Stevenson
Transmisja: Polsat Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Celtic Glasgow – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

13:30 Golf, Turniej DP World Tour: Catalunya Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

13:30 Tenis: Turniej ATP w Monachium – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

13:45 Kolarstwo: Tour de Romandie – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: KS Azoty-Puławy – Gwardia Opole
Transmisja: TVP Sport

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – CA Osasuna
Transmisja: Canal+ Family

14:00 Futsal: Liga Mistrzów – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka kobiet, TAURON Liga mecz finałowy play-off: Grupa Azoty Chemik Police – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Everton FC – Chelsea Londyn
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Leicester City
Transmisja: Canal+ Now

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Angers SCO
Transmisja: Eleven Sports 4

15:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

16:00 Piłka nożna, Liga grecka: Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Transmisja: Sportklub

16:00 Kolarstwo: Wyścig Eschborn-Frankfurt
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Granada CF – Celta Vigo
Transmisja: Eleven Sports 3

16:25 Hokej: Mistrzostwa świata Dywizji 1B Tychy 2022: Polska – Japonia
Transmisja: TVP Sport

17:00 Futsal: Liga Mistrzów – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: Girondins Bordeaux – OGC Nice
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: West Ham United – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Wisła Kraków
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga mecz o 3. miejsce play-off: ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska 1. mecz finałowy play-off: Sir Safety Conad Perugia – Cucine Lube Civitanova
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga belgijska: RSC Anderlecht – Club Brugge
Transmisja: Eleven Sports 3

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Motor Lublin
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slavia Praga – Viktoria Pilzno
Transmisja: Polsat Sport News

19:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Mexico Open at Vidanta – finał
Transmisja: Golf Channel

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: NINERS Chemnitz – Telekom Baskets Bonn
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Corinthians Paulista – Fortaleza EC
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – RCD Mallorca
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Gil Vicente FC
Transmisja: Eleven Sports 3

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: mecz fazy play-off
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Pirates – Padres

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Tigers

10:00 Sporty motorowe: DTM w Portimao – kwalifikacje 2

10:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: Real Madryt – Madryt CFF

11:55 Piłka nożna, Półfinał Pucharu Włoch kobiet: Juventus – Milan

12:00 NHL On The Fly

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea IK – AIK Sztokholm

13:15 Sporty motorowe: DTM w Portimao – Wyścigi 2

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Hacken

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – IFK Kalmar

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Djurgarden – Kristianstad

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Pitea

15:10 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: Arsenal – Aston Villa

15:55 Rugby, Premiership: London Irish – Wasps

19:00 Sporty motorowe, Indycar: INDY Grand Prix of Alabama – wyścigi

19:00 Major League Baseball: Rays – Twins

19:40 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: Birmingham – Chelsea

20:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Seattle

20:30 Futbol amerykański, USFL: Pittsburgh Maulers – Michigan Panthers

21:00 Sporty motorowe: Hyundai Monterey Sports Car Championship

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x