CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (24.02.2022)

Mecze tenisowe ATP i WTA a także rewanżowe mecze 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (24.02.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (24.02.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:50 Kolarstwo: UAE Tour – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

13:30 Tenis: Turniej WTA w Doha – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

14:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Tenis: Turniej WTA w Doha – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

15:30 Snooker: Turniej European Masters – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

16:30 Tenis: Turniej WTA w Doha – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

17:50 Siatkówka mężczyzn, Puchar CEV mecz półfinałowy: PGE Skra Bełchatów – Tours VB
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw świata: Węgry – Czarnogóra
Transmisja: TVP Sport

18:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:00 Tenis: Turniej WTA w Doha – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

18:00 Boks: Babilon Boxing Show – ważenie
Transmisja: Polsat Sport News

19:00 Biathlon, Mistrzostwa świata juniorów Soldier Hollow 2022: bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Snooker: Turniej European Masters – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The Honda Classic – runda 1
Transmisja: Golf Channel

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: SPS Chrobry Głogów – BBTS Bielsko Biała
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Wolverhampton Wanderers
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:45 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Olympiakos Pireus – Ax Armani Exchange Mediolan
Transmisja: Polsat Sport News

21:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:35 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Edmonton

01:35 Hokej, Liga NHL: Montreal – Buffalo

01:35 Hokej, Liga NHL: Detroit – Colorado

01:35 Hokej, Liga NHL: Dallas – Winnipeg

04:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Los Angeles

12:00 NHL On The Fly

18:00 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Karabach Agdam – Olympique Marsylia

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Real Sociedad – RB Lipsk

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Randers – Leicester City

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Partizan Belgrad – Sparta Praga

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Maccabi Tel Awiw – PSV Eindhoven

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Bodo/Glimt – Celtic Glasgow

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Olympiakos Pireus – Atalanta Bergamo

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Lazio Rzym – FC Porto

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Dinamo Zagrzeb – Sevilla FC

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Brynas – Linkoping

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: MT Melsungen – SC DHFK Lipsk

19:55 Koszykówka, Euroliga kobiet: BLMA – Perfumerias Avenida

20:45 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: SSC Napoli – FC Barcelona

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Glasgow Rangers – Borussia Dortmund

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Vitesse Arnhem – Rapid Wiedeń

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: PAOK Saloniki – FC Midtjylland

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Slavia Praga – Fenerbahce Stambuł

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Sporting Braga – Sheriff Tiraspol

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Betis Sevilla – Zenit Sankt Petersburg

22:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x